Dilda realistyczne z cyberskóry i sztuczne penisy

Dilda realistyczne zapewniają najwyższy poziom realizmu. Ich kształt oraz materiał wykonania sprawiają, że w dotyku są bardzo zbliżone do prawdziwego penisa. Dzięki nim doświadczysz seksu na nowym poziomie, z bardzo autentycznymi doznaniami. Dildo realistyczne pozwoli Ci na osiągnięcie genialnych doznań i odkrycie zupełnie nowej formy masturbacji. Fenomenalnie nada się do zabawy solo oraz z partnerem, lub partnerką. Nasze zabawki erotyczne cechują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości!

Aktywne filtry

Dilda a wibratory realistyczne

Dildo różni się od wibratora brakiem mechanizmu wibrującego. Nasze dilda i wibratory są zabawkami o najwyższej jakości. Pochodzą od producentów znanych na całym świecie i są zupełnie bezpieczne w użyciu.

Dilda dostępne w naszym sexshopie wiernie odwzorowują kształt i wygląd penisa. Duża dostępność kształtów i rozmiarów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Do ich wykonania użyto cyberskóry, przypominającej w dotyku ludzką skórę. To dzięki niej, odczucia są aż tak podobne do prawdziwego seksu - a nawet lepsze! Realistyczne wibratory zapewniają dodatkowe wibracje, dzięki którym orgazm będzie jeszcze silniejszy.

Dildo realistyczne w sklepie Secretive.pl

Nasze realistyczne wibratory i dilda są zaprojektowane tak, aby wiernie odzwierciedlać prawdziwego członka. Niektóre z naszych modeli posiadają specjalne przyssawki, umożliwiające przyczepienie dilda do wybranej przez siebie powierzchni. Kompatybilność z uprzężami powoduje, że może z nich skorzystać każda para, w dowolnie wybranej konfiguracji!

Wszystkie typy zabawek analnych i dilda dostępne w sexshopie Secretive.pl