Masażery i stymulatory prostaty, masaż gruczołu krokowego

Masażery prostaty to niewielkie urządzenia służące do stymulacji męskiego punktu P – czyli odpowiednika kobiecego punktu G. Orgazm wywołany stymulacją prostaty jest uważany za najsilniejszy, jakiego może doświadczyć mężczyzna. Nasz sklep erotyczny posiada różnego rodzaju wibratory prostaty – w różnych rozmiarach i kształtach. Wypróbuj któryś z nich, a już nigdy nie wrócisz do zwykłego wibratora! Masażer prostaty idealnie trafia w punkt P, dzięki czemu powoduje wrażenia nie z tej ziemi.

Aktywne filtry

Wibrator prostaty nawet dla początkujących

Niewielkie wymiary niektórych masażerów prostaty, sprawiają, że poleca się je także początkującym, którzy nie mieli wcześniejszego doświadczenia z seksem analnym.

Dlaczego masaż prostaty jest tak satysfakcjonujący? Otóż posiada ona mnóstwo zakończeń nerwowych, co czyni ją niesamowicie wrażliwą na stymulację seksualną. Inną zaletą masażu punktu P jest jego dobroczynny wpływ na nasze zdrowie – masaż prostaty może zmniejszać ryzyko chorób tego gruczołu.

Baw się dobrze i nie zapominaj o odpowiednim nawilżeniu. Nasze masażery prostaty są dostępne w różnych kształtach, posiadają też mnóstwo funkcji i ustawień wibracji!

Masażer prostaty w Secretive.pl

W ofercie sklepu erotycznego Secretive.pl znajdziesz bezpieczne masażery, wykonane z wysokiej klasy materiałów i pochodzące od najlepszych, światowych producentów. Polecamy nasze zabawki erotyczne wszystkim panom, niezależnie od orientacji seksualnej. Otwartość na nowe doznania seksualne może wywołać u Ciebie doznania, jakich nie miałeś jeszcze okazji skosztować.

Wszystkie typy zabawek analnych i dilda dostępne w sexshopie Secretive.pl