Kategorie
Rekomendujemy

Kulki Gejszy (waginalne / dopochwowe) - kulki do ćwiczeń mięśni Kegla

Kulki gejszy to specjalnie zaprojektowany gadżet erotyczny, który jest używany do ćwiczeń mięśni Kegla. Ćwiczenia te zwiększają siłę ścian pochwy, co zwiększa przyjemność i potęguje doznania podczas aktywności seksualnej. Zostało udowodnione, że silniejsze mięśnie Kegla wpływają na bardziej intensywny orgazm. Kulki waginalne mogą ponadto pomóc kobietom z problemem nietrzymania moczu. Jeśli chodzi o kulki gejszy, sklep erotyczny Secretive.pl oferuje Ci szeroki wybór gadżetów wykonanych z przyjaznego dla skóry silikonu medycznego.

Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Kulki waginalne We-Vibe - Bloom (koralowy)

Kulki gejszy – krótka historia

Kulki gejszy powstały w Japonii w V wieku n.e. i były pierwotnie używane do sprawiania przyjemności mężczyznom. Szybko zostały jednak przechwycone przez kobiety i od tamtej pory służą do seksualnego pobudzania płci pięknej. Miały około 2,5 cm średnicy, były wykonane z metalu, a w środku zawierały rtęć.

Czym są kulki gejszy?

Kulki waginalne są wykonane z różnych materiałów – metalu, plastiki, silikonu, szkła, a nawet jadeitu. Ważne jest, aby wybrać kulki wykonane z bezpiecznego tworzywa, które nie gromadzi bakterii. Niektóre kobiety noszą kulki gejszy przez kilka godzin, podczas gdy inne cały dzień. Początkujący powinni zacząć od zestawu niewielkich kulek, przechodząc stopniowo do większych i cięższych. Przed pierwszym użyciem sugerujemy przetestowanie kulek w domu, aby przyzwyczaić się do uczucia noszenia ich w pochwie.

Co robić z kulkami waginalnymi?

Włóż je do pochwy. W tym celu pomocny może być lubrykant. Po włożeniu, w uczuciu będą przypominały zwykły tampon, po kilku minutach nie będziesz czuła ich wcale.

Podczas Twojej aktywności, w zależności od masy kulek, poczujesz, jak poruszają się we wnętrzu pochwy. Kulki są bardzo słabo wyczuwalne, a ich delikatny ruch spowoduje zaciskanie się mięśni Kegla. W zależności od Twojej wrażliwości zaczniesz odczuwać podniecenie.

Używanie kulek gejszy jest najłatwiejszym i najbardziej skutecznym sposobem na ćwiczenie mięśni Kegla. Podczas jakiejkolwiek aktywności, są zmuszane do pracy, by utrzymać kulki wewnątrz pochwy.

Kulki gejszy możesz też pozostawić na czas stosunku. Penis będzie przesuwał je na boki, powodując jeszcze bardziej intensywne doznania. Kulki będą też dodatkowo stymulowały członek partnera.

Kulki gejszy LELO - Luna Beads Mini

Kulki gejszy – sklep Secretive.pl

W naszym sklepie znajdziesz kulki gejszy najbardziej renomowanych marek, takich jak LELO, We-Vibe, AVEJe Joue oraz Joyballs Secret. Możesz zdecydować się też na wibrujące kulki waginalne lub takie, które mogą być sterowane przez aplikację w telefonie. Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne i dyskretne!

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!