Kulki gejszy ElectraStim - kulki waginalne z elektrostymulacją

Kulki waginalne z elektrostymulacją marki ElectraStim zajmującej się produkcją zabawek erotycznych, które dostarczają dodatkowych wrażeń dzięki stymulacji prądem elektrycznym.

Wszystkie zabawki tej marki zostały zaprojektowane wyłącznie w celu zapewnienia użytkownikowi satysfakcjonujących doświadczeń seksualnych.

Wysokiej jakości gadżety (w tym kulki gejszy z elektrostymulacją) są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci wyjątkowe doznania seksualne, które uzupełniają szereg erotycznych upodobań. Używane są uniwersalne styki 2 mm do wszystkich stymulatorów i elektrod, więc kupując produkty ElectraStim wiesz, że możesz poszerzyć swoją kolekcję bez konieczności kupowania nowych kabli lub komponentów za każdym razem. Możesz także dostosować dowolny z stymulatorów lub zabawek do użycia z dowolnymi zabawkami elektro-sex, które już posiadasz od innych producentów.

Wszystkie produkty są wykończone w wysokim standardzie, aby zapewnić Ci lata użytkowania z należytą starannością. Jak można oczekiwać od każdego renomowanego producenta i dostawcy, wszystkie towary nieobsługiwane są objęte 12-miesięczną gwarancją. Kupując stymulator tej marki, możesz również przedłużyć gwarancję do 3 lat, rejestrując swój zakup na stronie producenta przez 4 tygodnie od zakupu.

Kulki gejszy z elektrostymulacją

Kulki gejszy ElectraStim posiadające możliwość elektrostymulacji, oprócz standardowych ćwiczeń mięśni Kegla są w stanie dostarczyć doznania jakich jeszcze większość z Was nie miała okazji doznać. Jeśli chcesz spróbować nowych doświadczeń erotycznych, wypróbuj kulki waginalne z listy poniżej.

Aktywne filtry