Kulki gejszy LELO

Początki marki, która miała stać się LELO, sięgają 2003 roku. Wtedy w salonie pewnej sztokholmskiej kamienicy we właściwym miejscu i czasie spotkało się trzech projektantów, którzy połączyli swoje wysiłki na rzecz jednego pomysłu! Jak się później okazało, idea ta zmieniła całą branżę erotyczną, wyznaczając jej nowe granice – a wszystko zaczęło się od prostego pytania:

Co by było, gdyby nasze najintymniejsze przedmioty były tak piękne, jak te, które dumnie wszystkim pokazujemy?

Aktualnie, w drugiej dekadzie działalności, LELO, produkując najbardziej wyrafinowane, najbardziej luksusowe i najbardziej ikoniczne przedmioty pożądania na świecie, szczyci się dziedzictwem, które bazuje na jakości, innowacyjności i zupełnej odmienności.

Kulki gejszy marki LELO

Kulki waginalne LELO są odzwierciedleniem misji i wizji marki jaka została opisana powyżej. LELO produkuje kulki gejszy bardzo wysokiej jakości orz o nienagannym designie. Ich "Ben Wa Balls" są zarówno bezpieczne dla ciała, ergonomiczne ale także dają wiele przyjemności seksualnej. Dlatego korzystając z kulek dopochwowych LELO nie tylko w świetny sposób dbasz o swoje zdrowie intymne (trening mięśni dna miednicy) ale także zapewniasz sobie niesamowite doznania erotyczne.

Aktywne filtry