Metalowe kulki gejszy

Metalowe kuleczki gejszy to szczegółowo zaprojektowany gadżet erotyczny, który jest wykorzystywany podczas ćwiczeń mięśni dna miednicy tzw. mięśni Kegla. Trening ten podnosi siłę ścianek wewnątrz pochwy, co podnosi przyjemność i potęguje doznania podczas zbliżeń seksualnych z partnerem i masturbacji wibratorem. Dowiedziono, że mocniejsze mięśnie dna miednicy mogą wpływać na bardziej intensywny orgazm u kobiet. Kulki waginalne z metalu mogą również pomóc kobietom z zaburzeniem dotyczącym nietrzymania moczu.

Kuleczki gejszy z metalu

Na tej stronie znajdziesz ofertę kulek gejszy wykonanych z metalu, które oprócz możliwości standardowych ćwiczeń dna miednicy dają dodatkowe doznania w postaci zmiany temperatury. Jest to kolejna gama wrażeń erotycznych, które możecie zafundować sobie podczas wspólnych zabaw. Kulki waginalne z metalu możesz również wykorzystywać podczas samodzielnych ćwiczeń.

Aktywne filtry

Kulki waginalne wykonane z metalu

Świetnie sprawdzą się dla kobiet, które poszukują dodatkowych doznań. Metalowe kulki gejszy zmieniają temperaturę od zimna do ciepła, a uczucie temu towarzyszące jest niepowtarzalne.