Szklane kulki gejszy

Szklane kulki gejszy to specjalnie zaprojektowany erotyczny gadżet, który jest podstawowym przyrządem podczas ćwiczeń mięśni Kegla (dna miednicy). Ćwiczenia te wzmacniają ścianki wew. pochwy, co potęguje odczucia i zwiększa doznania seksualne zarówno podczas stosunku z partnerem jak i w trakcie masturbacji wibratorem. Zostało udowodnione, że mocniejsze mięśnie dna miednicy mogą wpływać na bardziej intensywny orgazm u płci pięknej. Kulki waginalne ze szkła mogą ponadto pomóc kobietom z problemem nietrzymania moczu.

Kulki waginalne ze szkła

Na tej stronie znajdziesz ofertę kulek gejszy wykonanych ze szkła, które oprócz możliwości standardowych ćwiczeń dna miednicy dają dodatkowe doznania w postaci zmiany temperatury - podobnie jak te wykonane z metalu. Jest to kolejna gama wrażeń, które możecie zafundować sobie podczas wspólnych zabaw erotycznych. Szklane kulki waginalne możesz również wykorzystywać podczas samodzielnych ćwiczeń.

Aktywne filtry

Szklane kulki gejszy

Świetnie sprawdzą się dla kobiet, które poszukują dodatkowych doznań. Kulki gejszy ze szkła zmieniają temperaturę od zimna do ciepła, a uczucie temu towarzyszące jest niepowtarzalne.