Filtruj według
Marka
Marka
Cena
Cena
Kolor
Kolor
Materiał
Materiał
Zasilanie
Zasilanie
Waga
Waga
Średnica
Średnica

Kulki gejszy wg. średnicy

Podobnie jak w przypadku podziału ze względu na wagę, kulki gejszy produkowane są w różnych rozmiarach (średnica). Rozmiar kulek jest różny dla kobiet o różnych stopniach zaawansowania w treningu mięśni dna miednicy. Im większa kulka tym łatwiej ja utrzymać w pochwie. Mniejsze kulki są trudniejsze do utrzymania, gdyż należy włożyć więcej wysiłku by zacisnąć mięśnie na małej kuleczce.

Mogłoby wydawać się, że duże kulki gejszy będą przeznaczone dla kobiet już zaawansowanych, jednak to nieprawda. Oczywiście bardzo duże kulki trudno będzie zaaplikować kobiecie początkującej, dlatego sugerowane są kulki w "standardowych" rozmiarach, ok. 28-32 mm. Mniejsze mogą okazać się trudne do utrzymania w środku, a z większymi może być problem przy wkładaniu ich do środka.

Krótko o kulkach gejszy

Kulki waginalne (Ben-Wa balls) są gadżetem erotycznym przeznaczonym dla kobiet. Znane są od ok. V wieku, gdy wynaleziono je w Japonii. Kulki dopochwowe są wykonane z różnych materiałów – metalu, plastiku, silikonu, szkła, czy nawet jadeitu. Najważniejsze, aby kupić kulki zrobione z bezpiecznego tworzywa, które nie gromadzi bakterii. Są akcesorium przeznaczonym do treningu mięśni dna miednicy.

Pełna gama kulek gejszy w Secretive.pl

Bestsellery wśród kulek gejszy