Filtruj według
Marka
Marka
Cena
Cena
Kolor
Kolor
Materiał
Materiał
Waga
Waga
Średnica
Średnica

Podwójne kulki gejszy

Kulki gejszy to specjalnie wyprodukowany erotyczny gadżet, który jest wykorzystywany do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Trening ten zwiększa siłę ścianek wewnętrz pochwy (oraz mięśni odpowiedzialnych za podtrzymywanie macicy - tzw. mięśni Kegla), co powoduje zwiększenie przyjemności i potęguje doznania podczas penetracji w trakcie seksu. Dowiedziono, że silniejsze mięśnie Kegla mogą przyczynić się do silniejszych orgazmów. Kuleczki waginalne mogą również pomóc kobietom z problemem nietrzymania moczu.

Podwójne kulki gejszy

"Standardowe", najpopularniejsze zestawy kulek gejszy - podwójne "ben-wa balls". Dostępne w ofercie naszego sklepu erotycznego gadżety wykonane są z bezpiecznych materiałów. Sprawdź ofertę podwójnych kulek dopochwowych renomowanych marek ze świata akcesoriów erotycznych.

Aktywne filtry

Podwójne kulki waginalne

Najpopularniejsza wersja kulek gejszy - dwie "piłeczki" połączone ze sobą za pomocą "sznureczka". Podwójne kulki waginalne dostępne w naszym sexshopie to gadżet erotyczny najczęściej wykorzystywany do ćwiczeń mięśni dna miednicy.