Kulki dopochwowe ze sterowaniem z pilota lub aplikacji na smartphone

Zdalnie sterowane kuleczki waginalne to szczegółowo wyprodukowany gadżet erotyczny, który jest używany do ćwiczeń mięśni podtrzymujących macicę (wewnątrz pochwy). Ćwiczenia te zwiększają siłę ścianek w pochwie, co zwiększa przyjemność i potęguje doznania podczas oprawiania seksu i masturbacji wibratorem. Udowodniono, że silniejsze mięśnie Kegla wpływają na mocniejszy orgazm. Kulki gejszy sterowane z aplikacji Android lub iOS mogą również pomóc kobietom z zaburzeniem dotyczącym nietrzymania moczu.

Kulki gejszy z aplikacją na telefon

W tej kategorii naszego sklepu erotycznego znajdziesz kulki gejszy, które można sterować za pomocą pilota lub aplikacji na telefon z Androidem lub iOS. Zdalnie sterowane kulki waginalne pozwolą na wspólną zabawę, w której to On będzie decydował o natężeniu wibracji kulek gdy te będą już w Tobie.

Aktywne filtry

Zdalnie sterowane kulki gejszy

Dzięki zdalnie sterowanym kulkom dopochwowym odkryjecie zupełnie nowe oblicza wspólnej zabawy w sypialni. Możesz również samodzielnie sterować doznaniami podczas masturbacji czy ćwiczeń mięśni dna miednicy.