Zestawy kulek gejszy w różnych rozmiarach i wagach

Zestawy kuleczek waginalnych to specjalnie wyprodukowany gadżet, który jest podstawowym elementem do ćwiczeń mięśni dna miednicy - Kegla. Taki trening zwiększają siłę ścian wewnątrz pochwy oraz wzmacnia mięśnie podtrzymujące macicę, a to podnosi przyjemność i potęguje doznania podczas seksu i w trakcie zabaw solowych z np. wibratorem. Dowiedziono, że silniejsze mięśnie dna miednicy to analogiczni mocniejszy orgazm. Kuleczki dopochwowe (zestawy) mogą ponadto pomóc kobietom z problemem nietrzymania moczu.

Kulki gejszy w zestawach

Kulki w różnych wariantach wagowych i rozmiarach sprzedawane w zestawach. Dla bardziej zaawansowanych w temacie ćwiczeń mięśni Kegla przygotowaliśmy zestawy kulek gejszy zawierające "piłeczki" w różnych wariantach rozmiaru i wagi.

Aktywne filtry

Zestawy kulek dopochwowych

Ważna uwaga na temat stosowania różnych rozmiarów kulek gejszy:

  • wbrew pozorom im większa jest kulka gejszy tym łatwiej utrzymać ją wewnątrz, dlatego kulki o dużym rozmiarze zalecane są dla kobiet początkujących.
  • mały rozmiar kulki gejszy sprawia, że potrzebny jest większy wysiłek w celu utrzymania kulki waginalnej w środku; zalecane są one dla kobiet zaawansowanych;
  • w przypadku wagi jest tak jakbyś się domyślała: ciężka kulka gejszy zalecana jest kobiecie zaawansowanej a lekka początkującej;