Kubeczki - lejki menstruacyjne Ladycup

Kubeczki menstruacyjne to niewielkie przyrządy w kształcie dzwonka, które powodują, że okres staje się komfortowy, bezpieczny, bezzapachowy i przyjazny dla środowiska. Można używać ich do 12 godzin dziennie, są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Oznacza to, że decydując się na nie, oszczędzasz czas, pieniądze i własne nerwy! Używanie kubeczków menstruacyjnych spowoduje, że zrezygnujesz z podpasek i tamponów. Są skuteczne i bezpieczne, dzięki wykonaniu z silikonu medycznego.

Aktywne filtry
Lunette Menstrual Cup - kubek menstruacyjny

Kubeczki menstruacyjne – jak działają i jak ich używać?

Te niewielkie, elastyczne kubeczki to przyjaciel każdej kobiety miewającej okres. Nie wchłaniają, lecz magazynują krew, dzięki czemu można ich używać wielokrotnie. Wystarczy pamiętać o tym, by opróżniać je 2-4 razy dziennie i dokładnie myć.

Tuż przed miesiączką, zwiń kubeczek menstruacyjny i włóż go w taki sam sposób co tampon. Po poprawnym umieszczeniu kubeczka nie powinnaś go czuć. Otworzy się wewnątrz pochwy, tworząc uszczelkę, zapobiegającą wyciekom. Aby go wyjąć, pociągnij za uchwyty wystający z podstawy kubeczka, opróżnij i umyj pod bieżącą wodą z delikatnym mydłem. Pod koniec cyklu możesz go wysterylizować w gorącej wodzie lub użyć preparatu do czyszczenia kubeczków menstruacyjnych.

Kubeczki menstruacyjne w Secretive.pl

Nasz sexshop internetowy oferuje kubeczki do menstruacji najbardziej renomowanej marki z tej dziedziny – Lunette. Są wygodne, niezawodne i łatwe w użyciu. Posiadają gładkie wnętrze, które wyczyścisz w bardzo łatwy sposób. Skorzystaj z naszej oferty i zaoszczędź pieniądze. Kubeczek menstruacyjny zwraca się już po 3 miesiącach stosowania. Wszystko dzięki temu, iż ograniczysz używanie tamponów i podpasek. Może się okazać, że już nigdy do nich nie wrócisz! Ladycup może być używany nawet przez 10 lat.

Niewidoczny kubeczek sprawi, że pożegnasz się z kłopotem przeciekania okresu. Dzięki niemu uzyskasz większą kontrolę i komfort psychiczny, o którym zawsze marzyłaś! Kubeczki menstrualne Lunette to ulga dla Twojego portfela, komfortu i czystości całej planety.

Lunette - Moodsmooth Remedy Oil - preparat do czyszczenia kubka menstruacyjnego