Filtruj według
Cena
Cena
Dla kogo
Dla kogo
Marka
Marka
Kolor
Kolor
Materiał
Materiał
Zasilanie
Zasilanie
Czas pracy na akumulatorze
Czas pracy na akumulatorze
Funkcje
Funkcje
Długość użytkowa
Długość użytkowa

Wibratory dla kobiet, damskie

Wibrator to najlepszy przyjaciel kobiety, chociaż optymalnym rozwiązaniem jest połączenie w związku mężczyzny i wibratora. Najbardziej znamiennym jest fakt, że największą grupą konsumencką w tym zakresie tworzą kobiety po pięćdziesiątce. To one kupują najczęściej wibratory damskie. Gadżety erotyczne, w tym wibratory dla kobiet stają się częścią kultury seksualnej, również w naszym kraju, acz dzieje się to jeszcze bardzo powoli.

Aktywne filtry

Wibrator - intymny gadżet który powinna mieć każda kobieta

Seks jest częścią naszego życia, rozładowuje napięcie długiego dnia, dostarcza przyjemnych doznań. A co więcej nie musi być tylko dostępny dla par. Nie każda kobieta znajduje się w tak komfortowej sytuacji, by przez całe swoje dorosłe życie funkcjonować w szczęśliwym związku. A nawet jeżeli jej związek należy do tych wyjątkowych i szczęśliwych, wibrator dla kobiety wspaniale urozmaici akt płciowy, podniesie temperaturę w związku, uczyni seks ponownie radosnym.

Damski wibrator nie jest wrogiem mężczyzny

Wibratory dla kobiet w sklepie są dostępne w dziale gadżetów erotycznych urozmaicających każdy seks. Im lepiej dobrana para, im więcej intymności i przyjaźni w związku, tym większe zapotrzebowanie na wibratory dla pań. Otwartość na doznania erotyczne tworzy się powoli u kobiety, ale gdy przekroczy ona już pewne bariery nie ma powrotu do nudnego i schematycznego seksu. Wibrator dla kobiet pozwala jej na poznanie najbardziej intymnych obszarów swojego ciała, uczy reakcji na bodźce, wyzwala skrywane wcześniej emocje. Najlepsze wibratory dla kobiet najbardziej sprzyjają mężczyźnie, bo dzięki nim i ich umiejętnemu użyciu seks małżeński zyskuje nowy wymiar.

Szersza oferta wibratorów w Secretive.pl

W naszym sex shopie znajdziesz wiele rodzajów wibratorów :) Zapraszamy do przeglądania: