Filtruj według
Cena
Cena
Dla kogo
Dla kogo
Marka
Marka
Kolor
Kolor
Materiał
Materiał
Zasilanie
Zasilanie
Czas pracy na akumulatorze
Czas pracy na akumulatorze
Funkcje
Funkcje
Długość użytkowa
Długość użytkowa

Wibratory króliczki, z króliczymi uszami

Kiedy ponad 30 lat temu w Japonii powstały pierwsze wibratory króliczki od razu stały się prawdziwym hitem! Swoją popularność zawdzięczają idealnemu dostosowaniu do potrzeb kobiecej anatomii. Do tego często mają one urocze i dyskretne kształty, połączone z miłym dla oka designem. Takiego wibratora nie możesz się wstydzić, a "królicze uszy" zadbają także o odpowiednią stymulację łechtaczki. Wystarczy raz spróbować wibratora króliczka, aby pozostać mu na zawsze wierną.

Aktywne filtry

Wibrator z "króliczymi uszami"

Wibrator króliczek wymyślony został w Japonii, jako sposób na obejście cenzury japońskich władz. W latach 80. XX wieku władze Kraju Kwitnącej Wiśni niechętnie patrzyły na produkcję gadżetów erotycznych. Malutki króliczek umieszczony na końcu fallistycznego trzonka miał ponoć uśpić czujność - tak przynajmniej się mówi. A może prawda jest taka, że wibrator ten był odpowiedzią na potrzeby coraz bardziej świadomych swojej seksualności kobiet, a słodki króliczek był tylko uroczym (ale w pełni funkcjonalnym) dodatkiem?

Jakby nie było wibratory tego typu szybko podbiły rynek! Każdy oferujący wibratory króliczki sklep w swojej ofercie ma ich co najmniej kilkanaście, a producenci prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawych i coraz bardziej funkcjonalnych rozwiązań.

Potrójne doznania z króliczkiem

Wibratory króliczki nie tylko bowiem stymulują wejście do pochwy i łechtaczkę, ale mają także odpowiednio zakrzywiony trzon, który działa na punkt G. To potrójna przyjemność, na którą może pozwolić sobie każda kobieta! Przekonaj się o tym także Ty!

Cała oferta wibratorów w Secretive.pl

W naszym sex shopie znajdziesz wiele rodzajów wibratorów :) Zapraszamy do przeglądania: