Kategorie
Rekomendujemy

Wibratory typu Króliczek

Kiedy ponad 30 lat temu w Japonii powstały pierwsze wibratory króliczki od razu stały się prawdziwym hitem! Swoją popularność zawdzięczają idealnemu dostosowaniu do potrzeb kobiecej anatomii. Do tego często mają one urocze i dyskretne kształty, połączone z miłym dla oka designem. Takiego wibratora nie możesz się wstydzić, a "królicze uszy" zadbają także o odpowiednią stymulację łechtaczki. Wystarczy raz spróbować wibratora króliczka, aby pozostać mu na zawsze wierną.

Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

Wibrator z "króliczymi uszami"

Wibrator króliczek wymyślony został w Japonii, jako sposób na obejście cenzury japońskich władz. W latach 80. XX wieku władze Kraju Kwitnącej Wiśni niechętnie patrzyły na produkcję gadżetów erotycznych. Malutki króliczek umieszczony na końcu fallistycznego trzonka miał ponoć uśpić czujność - tak przynajmniej się mówi. A może prawda jest taka, że wibrator ten był odpowiedzią na potrzeby coraz bardziej świadomych swojej seksualności kobiet, a słodki króliczek był tylko uroczym (ale w pełni funkcjonalnym) dodatkiem?

Jakby nie było wibratory tego typu szybko podbiły rynek! Każdy oferujący wibratory króliczki sklep w swojej ofercie ma ich co najmniej kilkanaście, a producenci prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawych i coraz bardziej funkcjonalnych rozwiązań.

Potrójne doznania z króliczkiem

Wibratory króliczki  nie tylko bowiem stymulują wejście do pochwy i łechtaczkę, ale mają także odpowiednio zakrzywiony trzon, który działa na punkt G. To potrójna przyjemność, na którą może pozwolić sobie każda kobieta! Przekonaj się o tym także Ty!

Inne typy wibrujących gadżetów erotycznych :)

W naszym sex shopie znajdziesz wiele rodzajów wibratorów :) Zapraszamy do przeglądania:

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!