Kategorie
Rekomendujemy

Stymulatory punktu G - wibratory z zakrzywioną końcówką

Punk G przez lata wydawał się być tak samo mityczny jak jednorożce i syrenki. Jednak dziś wiadomo, że istnieje, chociaż nie do końca naukowcy zgadzają się co do tego, czym jest i czy każda kobieta go ma. Jedno jest pewne - stymulacja punktu G jest niezwykle przyjemną czynnością. Wibrator punktu G jest za to doskonałym narzędziem do tego, aby stymulacja była naprawdę przyjemna. Dzięki odpowiedniemu kształtowi wibratory punktu G drażnią ciało dokładnie tak, gdzie jest to potrzebne. Przekonaj się sama, że to naprawdę przyjemne!

Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów

Punkt G, czyli punkt przyjemności

Punkt G opisany został w 1957 roku, ale dopiero z czasem zauważono, że jego stymulacja pobudza seksualnie. Chociaż na przestrzeni wieków na pewno nie jedna kobieta zauważyła taką zależność, to dopiero dokładne badania i rewolucja seksualna przyczyniły się do tego, że zaczęto głośno mówić o zjawisku jakim jest orgazm punktu G.

Wibratory do punktu G zazwyczaj mają lekko zakrzywiony koniec. Aby wibrator do punktu G spełniał swoją rolę, musi on dobrze do niego przylegać, a sam punkt G znajduje się około 5 cm od wejścia do pochwy, a dotrze tam bez problemów dobrze wyprofilowany wibrator. Punkt G lubi różne rodzaje pieszczot, a wibratory do stymulacji punktu G mające szeroki zakres funkcji pozwalają dozować sobie przyjemność w dowolny sposób.

Stymulacja punktu G

Jaki stymulator punktu G wybrać na pierwszy raz? W naszej ofercie każdy znajdzie idealny gadżet erotyczny dla siebie. Wszystkie nasze stymulatory punktu G są bezpieczne i idealnie dopasowane do kobiecej anatomii. Dzięki temu zapewniają doznania na najwyższym poziomie.

Inne typy akcesoriów z wibracjami :)

W naszym sklepie erotycznym znajdziesz wiele rodzajów wibratorów :) Zapraszamy do przeglądania:

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!