Filtruj według
Cena
Cena
Dla kogo
Dla kogo
Marka
Marka
Kolor
Kolor
Materiał
Materiał
Zasilanie
Zasilanie
Czas pracy na akumulatorze
Czas pracy na akumulatorze
Funkcje
Funkcje
Długość użytkowa
Długość użytkowa

Wibratory punktu G, do stymulacji G-spot

Punk G przez lata wydawał się być tak samo mityczny jak jednorożce i syrenki. Jednak dziś wiadomo, że istnieje, chociaż nie do końca naukowcy zgadzają się co do tego, czym jest i czy każda kobieta go ma. Jedno jest pewne - stymulacja punktu G jest niezwykle przyjemną czynnością. Wibrator punktu G jest za to doskonałym narzędziem do tego, aby stymulacja była naprawdę przyjemna. Dzięki odpowiedniemu kształtowi wibratory punktu G drażnią ciało dokładnie tak, gdzie jest to potrzebne. Przekonaj się sama, że to naprawdę przyjemne!

Aktywne filtry

Punkt G, czyli punkt przyjemności

Punkt G opisany został w 1957 roku, ale dopiero z czasem zauważono, że jego stymulacja pobudza seksualnie. Chociaż na przestrzeni wieków na pewno nie jedna kobieta zauważyła taką zależność, to dopiero dokładne badania i rewolucja seksualna przyczyniły się do tego, że zaczęto głośno mówić o zjawisku jakim jest orgazm punktu G.

Wibratory do punktu G zazwyczaj mają lekko zakrzywiony koniec. Aby wibrator do punktu G spełniał swoją rolę, musi on dobrze do niego przylegać, a sam punkt G znajduje się około 5 cm od wejścia do pochwy, a dotrze tam bez problemów dobrze wyprofilowany wibrator. Punkt G lubi różne rodzaje pieszczot, a wibratory do stymulacji punktu G mające szeroki zakres funkcji pozwalają dozować sobie przyjemność w dowolny sposób.

Stymulacja punktu G

Jaki stymulator punktu G wybrać na pierwszy raz? W naszej ofercie każdy znajdzie idealny gadżet erotyczny dla siebie. Wszystkie nasze stymulatory punktu G są bezpieczne i idealnie dopasowane do kobiecej anatomii. Dzięki temu zapewniają doznania na najwyższym poziomie.

Cała gama wibratorów w Secretive.pl

W naszym sex shopie znajdziesz wiele rodzajów wibratorów :) Zapraszamy do przeglądania: