Japońskie wibratory TENGA - w nietypowych kształtach

Japońska marka Tenga powstała w 2005 roku. Początkowo produkty marki skierowane były tylko i wyłącznie do męskiego odbiorcy, ale z czasem stworzono także linię przeznaczone do damskiej masturbacji. Co wyróżnia wibratory Tenga na tle innych, to przede wszystkim design, który na myśl w ogóle nie przywodzi gadżetów erotycznych. Jest to doskonałe odbicie japońskiej mentalności, gdzie seks przez wiele lat był tematem tabu, a gadżety erotyczne były maskowane przez inne kształty.

Aktywne filtry

Wibratory Tenga dla każdego

Tenga powstała z myślą o mężczyznach, a pierwsze męskie masturbatory tej marki ukryte były wewnątrz kształtów, które z pewnością nie przywodziły na myśl sex zabawek. Ta sama filozofia została zastosowana w linii Iroha, stworzonej tylko dla kobiet.

"Tenga" to japońskie słowo oznaczające "pełny klasy" i właśnie taki jest każdy wibrator Tenga - elegancki, wyglądem przypomina ładny dodatek do wystroju. Wibratory japońskiej marki są więc doskonałym wyborem dla osób, które nie szukają gadżetów idealnie odwzorowujących rzeczywistości, ale takich, które mimo dyskrecji są bardzo funkcjonalne i gwarantują przyjemność na wielu poziomach.

Japońska sztuka miłości w wibratorach Tenga

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór wibratorów Tenga, które stworzone zostały z myślą o zaspokojeniu nawet najbardziej skrytych potrzeb. Eleganckie gadżety w ładnych, pastelowych kolorach wręcz zachęcają do skorzystania z nich.

Wszystkie produkty Tenga stworzone są z bezpiecznych materiałów, a dzięki wielu funkcjom i trybom możesz bawić się dokładnie tak, jak lubisz!

Szersza oferta wibratorów w Secretive.pl

W naszym sex shopie znajdziesz wiele rodzajów wibratorów :) Zapraszamy do przeglądania: