Body erotyczne, sexowne body damskie

Seksowne body to naprawdę kobieca bielizna, która mocno przylega do ciała. Jest jednoczęściowa, elastyczna i niesamowicie zmysłowa. Body erotyczne więcej odsłania, niż zasłania. I o to w nim chodzi! Ma działać na zmysły, kusić i prowokować – sexy body robi to doskonale. Oferujemy różne rodzaje body, które podkreślają sylwetkę i piękne kobiece kształty. Niektóre z nich posiadają seksowne wycięcia, odsłaniające różne części kobiecej anatomii. Body erotyczne sprawi, że Twój mężczyzna nie wypuści Cię z sypialni!

Aktywne filtry
Flame S
Cena 64,00 zł
Flame M
Cena 64,00 zł
Flame L
Cena 64,00 zł
Flame XL
Cena 64,00 zł
Helike S
Cena 146,00 zł
Helike M
Cena 146,00 zł
Helike L
Cena 146,00 zł
Helike XL
Cena 146,00 zł
Sinoe S
Cena 90,00 zł
Sinoe M
Cena 90,00 zł
Sinoe L
Cena 85,00 zł
Sinoe XL
Cena 85,00 zł

Seksowne body dla pięknej sylwetki

Zmysłowe body to bielizna erotyczna niesamowicie pobudzająca zmysły. Świetnie dopasowuje się do figury, uwydatniając biust i piersi. Specjalnie zaprojektowane fasony i przeszycia sprawiają, że body wyszczupla optycznie sylwetkę.

Sexowne body damskie na upojne noce

Transparentne materiały i obcisłe kroje to coś, co pokochasz Ty i Twój mężczyzna. Body Erotyczne sprawi, że Twój wewnętrzny ogień zapłonie na nowo. Bielizna tego typu zyskała aprobatę w oczach wielu pań w Polsce i na całym świecie.

Sexy body damskie – rodzaje

Nasz sexshop oferuje szeroki wybór seksownych body. Jedne zasłaniają więcej, a inne mniej. Gustowne koronki i falbanki sprawiają, że kobieta wygląda niewinnie, choć niesamowicie pociągająco. W ofercie posiadamy także sexy body z pikantnymi wycięciami w newralgicznych miejscach, zaprojektowane specjalnie dla Waszego komfortu. Dostępność wielu kolorów i fasonów powoduje, że każda kobieta odnajdzie dla siebie idealnie dopasowane, zmysłowe body.

Pełna oferta bielizny erotycznej w sexshopie Secretive.pl