Sexy, zmysłowe stringi erotyczne dla kobiet

Dyskretne i seksowne. Stringi pasują do każdej intymnej sytuacji. Nie da się być bardziej "rozebraną w ubraniu", niż w stringach. Zmysłowe stringi podkreślą piękny kształt kobiecej pupy, uwydatniając jej najlepsze cechy. Seksowne stringi rozbudzą zmysły każdego mężczyzny, dzięki czemu wasza sypialnia ponownie zapłonie. Odkryjesz w nich nowe pokłady seksualności. Mnogość wzorów i kolorów sprawi, że każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W przypadku stringów, mniej to zdecydowanie więcej.

Aktywne filtry

Stringi – wielka pokusa

W czasach prehistorycznych majtki miały za zadanie chronić narządy płciowe, ułatwiając mężczyznom polowania, bitwy i tańce plemienne. Nie miały one oczywiście erotycznego wydźwięku. Być może pozostałoby tak po dziś dzień, gdyby nie seksowni i temperamentni Brazylijczycy, którzy rozsławili je na całym świecie. Stringi podbiły serca milionów ludzi, stanowiąc obecnie 30% sprzedaży wszystkich majtek.

Stringi – wygoda

Sexowne stringi mają kolejną zaletę – są niewidoczne i wbrew pozorom, bardzo wygodne. Możesz zaskoczyć swojego mężczyznę, wkładając stringi w sytuacjach, w których być może nie powinnaś. Są tak dyskretne, że nikt ich nie zauważy. Za to na pewno rozpalisz zmysły partnera do czerwoności.

Rodzaje stringów

W naszym sklepie znajdziesz stringi erotyczne różnego rodzaju, w różnych kolorach, rozmiarach i fasonach - z koralikami, koronkami i kokardkami. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną chcącym sprawić niespodziankę ukochanej. Wybór seksownych stringów będzie prezentem dla Was obojga.

Sprawdź też pozostałą ofertę naszej damskiej bielizny erotycznej.

Pełna oferta bielizny erotycznej w sexshopie Secretive.pl