Seksowne śnieżynki i zmysłowe mikołajki - pociągające przebrania

Świętuj Boże Narodzenie przez cały rok w naszych seksownych strojach mikołajki. Nasz strój mikołajki sprawi, że zdecydowanie podniesiesz temperaturę w Waszej sypialni. Strój śnieżynki to także genialny pomysł na świąteczny prezent. Spraw jej seksowny kostium mikołajki i odkryjcie zabawy, jakich do tej pory nie znaliście. Nasze kostiumy erotyczne świetnie podkreślają kształty kobiecego ciała, dzięki czemu każda kobieta poczuje się w nich fantastycznie i zmysłowo!

Aktywne filtry

Strój mikołajki sprawi, że te święta będą wyjątkowe!

Byłaś grzeczna w tym roku? Jeśli tak (lub nie), to spraw sobie seksowny kostium mikołajki. Uwiedziesz nim swego partnera, a być może spełnisz przy okazji jego najskrytsze fantazje.

Nasze kostiumy erotyczne są wykonane z materiałów najlepszej jakości i zaprojektowane przez najlepszych polskich producentów. Postaw więc na jakość i wygodę – w sypialni powinnaś czuć się jak najbardziej swobodnie i zmysłowo. Z naszymi strojami mikołajki to się uda!

Nasz sklep internetowy z bielizną oferuje różnego rodzaju kostiumy mikołajki. Możesz wybierać pomiędzy standardowymi materiałami, a prześwitującymi siateczkami. Dodatki z uroczego puszku, kuszące pończochy i zmysłowe kokardki, sprawią, że zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.

Sexy mikołajka na każdą okazję

Seksowne kostiumy śnieżynki i mikołajki to kilkuczęściowe komplety, z których każdy wybierze coś dla siebie. Mamy zestawy z erotycznymi koszulkami, stringami i świąteczną czapeczką, a także prześwitujące, czerwone body. Nasze kostiumy sprawią, że w czasie mroźnych świąt roztopisz nawet lód.

Pełna oferta bielizny erotycznej w sexshopie Secretive.pl