Kostiumy seksownej pielęgniarki - sexy przebrania

Przeobraź się na jedną noc w seksowną pielęgniarkę sprawującą opiekę nad swym chorym pacjentem! Strój pielęgniarki dostarczy Wam zabawy do białego rana. Jest to doskonały wybór dla par uwielbiających scenariusze, w których główne role grają pielęgniarka i pacjent lub pielęgniarka i lekarz. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze kostiumy pielęgniarki, które ożywią Wasz seks. Taka pielęgniarka na pewno nie obniży temperatury pacjenta - wręcz przeciwnie!

Aktywne filtry

Przebranie pielęgniarki pomoże uleczyć mężczyznę

Wszyscy wiemy, że chory mężczyzna cierpi o wiele bardziej niż kobieta. W tej sytuacji niezbędna jest fachowa pomoc medyczna. Strój pielęgniarki nie obniży co prawda temperatury, ale i tak sprawi, że Twój mężczyzna wyzdrowieje.

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc odnaleźć seksowne przebranie pielęgniarki. Nasz sklep oferuje kostiumy erotyczne w różnych fasonach i wzorach.

Znajdziesz tu kostium z sukienką ozdobioną delikatną koronką, czerwonymi dodatkami, stringami i rękawiczkami. Nie mogło oczywiście zabraknąć pielęgniarskiego czepka i stetoskopu! Nasz sklep oferuje też kostiumy inspirowane prawdziwym pielęgniarskim fartuchem, choć o wiele bardziej zmysłowe niż te, które ujrzymy w szpitalu.

Sexy pielęgniarka w Waszej sypialni

Kostium sexy pielęgniarki będzie stanowił świetny wstęp do dalszych igraszek. Tylko od Was zależy, jak wykorzystacie jego potencjał. Możecie postawić na szczegółowe badanie, w którym to Ty przejmujesz kontrolę nad pacjentem. Możesz też zagrać słodką i niewinną pielęgniarkę, tak, by to chory musiał Cię zdobyć!

Szukasz czegoś innego? Zobacz naszą bieliznę erotyczną.

Pełna oferta bielizny erotycznej w sexshopie Secretive.pl