Blog erotyczny Secretive.pl

Aktualności z sexshopu Secretive.pl
Inspiracje erotyczne
Świat kobiet w Secretive.pl - blog
Jak uwodzić - blog
Wszystko o Penilarge - FAQ
O zabawkach erotycznych - blog
Styl życia - erotyka
Mężczyzna i seks - blog
Wszystko o feromonach - FAQ
Kody rabatowe do Sexshopu
Wibratory stereotypowo kojarzy się przede wszystkim z przedmiotami, które w bardzo wyraźny sposób imitują kształt penisa. Tymczasem w rzeczywistości liczba dostępnych rozwiązań jeżeli chodzi o erotyczne zabawki zaliczane do kategorii wibratorów jest o wiele większa, niż nam się wydaje. Jedną z najciekawszych alternatyw dla tradycyjnych wibratorów, które z różnych względów nie wszystkim kobietom przypadają do gustu, są wibratory króliczki.
Stymulator łechtaczkowy to nie tylko gadżet, który spodoba się każdej kobiecie. To także gwarancja jej przyjemności wraz z każdym użyciem.
Jak urozmaicić życie seksualne? Czy można wspólnie walczyć z nudą czerpiąc z tego maksimum doznań? Oto idealny sposób na spełnianie nowych pragnień seksualnych - wibrator dla par.

Orgazm punktu G a zabawa wibratorem?

Autor     Babski świat , O zabawkach erotycznych      0 Komentarzy   wyświetleń (62)
Punkt G to jedno z najbardziej intensywnie poszukiwanych miejsc na kobiecym ciele. W osiągnięciu tego celu nieodzowną pomocą będzie odpowiedni wibrator.

Wibratory dla kobiet - nasz wybór

Autor     Inspiracje , Babski świat , O zabawkach erotycznych      0 Komentarzy   wyświetleń (43)
W 1982 roku po raz pierwszy publicznie odnotowano istnienie punktu G u kobiety. Według odkrywcy (lekarza Ernsta Grafenberga) jest to nieduże miejsce zlokalizowane na górnej ścianie pochwy w odległości 2,5 – 5,0 cm od wejścia do pochwy. Według odkrywcy stymulacja tego miejsca może prowadzić do niesamowitych doznań u kobiety.

Czy mężczyzna potrzebuje wibratora?

Autor     Inspiracje , Mężczyzna      0 Komentarzy   wyświetleń (88)
Przyjęło się w powszechnej świadomości, że osiągnięcie orgazmu jest zdecydowanie trudniejsze w przypadku kobiet. To właśnie z myślą o nich powstały różnego rodzaju stymulatory, które pozwolą osiągnąć rozkosz lub zbliżą do niej.

Skuteczne ćwiczenia na powiększenie penisa - 8 sprawdzonych technik

Autor     Mężczyzna      0 Komentarzy   wyświetleń (114)
Sprawdź jak możesz ćwiczyć penisa by stał się większy! Przedstawiamy aż 8 skutecznych ćwiczeń, dzięki którym osiągniesz zadowalające efekty.

5 sposobów na powiększenie penisa

Autor     Mężczyzna      0 Komentarzy   wyświetleń (95)
Poznaj 5 metod na skuteczne powiększenie penisa. Możesz podjąć ćwiczenia, stosować extendery i pompki lub zażywać suplementy. Wybór należy do Ciebie - my opisujemy każdy sposób.

Powiększanie piersi - operacja plastyczna

Autor     Babski świat      0 Komentarzy   wyświetleń (47)
Sprawdź informacje na temat powiększania piersi sposobem operacyjnym. Przekonaj się z czym się to wiąże. Może zanim się zdecydujesz spróbujesz innych bezinwazyjnych metod.

Najsilniejsze afrodyzjaki, czyli co podnieca kobietę?

Autor     Mężczyzna , Babski świat      0 Komentarzy   wyświetleń (67)
Odwiecznie zadawane przez mężczyzn pytanie: Co podnieca kobietę? Odpowiedź jest prostsza niż się wydaje. Sprawdź artykuł na temat naturalnych afrodyzjaków.
Zapraszamy do naszego przeglądu wibratorów dla kobiet. Sprawdź typy wibrujących akcesoriów przeznaczonych wyłącznie dla pań.

Kiedy kupić wibrator?

Autor     Inspiracje , O zabawkach erotycznych      0 Komentarzy   wyświetleń (59)
W ty artykule przedstawiamy wskazówki na temat tego kiedy kupić pierwszy wibrator i jak znaleźć ten idealny dla siebie i dla partnera.
Pokaż 1 do 12 z 98 (1 Strony)
Produkt poprawnie dodany do porównania!