Podstawowe wskazówki - pożądanie w związku

Podstawowe wskazówki - pożądanie w związku

Opublikowano: 2020-07-20 13:17:09
Kategorie: Babski świat , Inspiracje , Mężczyzna , Styl życia

Naciśnij przycisk resetowania swojego życia seksualnego, jeśli tkwisz w rutynie seksualnej. Wiele par boryka się z tym problemem i jest to uważane za normalną część każdego związku. „Zażyłość to śmierć popędu seksualnego” - powiedziała autorka książki „Girl Sex 101” Allison Moon. „Im bardziej się do kogoś przyzwyczajamy, tym mniej ekscytujący staje się seks”.

Oto kilka szybkich wskazówek, aby ponownie rozpalić namiętność w związku.

Uwolnij energię swojego ciała w nowy sposób

„Idź potańczyć lub spróbuj jogi” - mówi Moon. „Kiedy już potwierdzisz swoje połączenie z własnym ciałem, możesz potwierdzić połączenie z ciałem partnera”. Jedno z badań wykazało, że osoby będące w parze, ale nieaktywne seksualnie, były podatne na uczucie smutku i czuły się nieatrakcyjne. Odzyskaj swoją siłę seksualną, pewność siebie znajdując nowe sposoby poznania siebie na nowo.

Rozpal dopaminę dzięki świeżemu doświadczeniu

„Robienie czegoś nowego tworzy poczucie więzi i intymności. Myśl nieszablonowo i zrób coś, co może cię podekscytować, na przykład przejażdżkę w wesołym miasteczku lub escape room ”- radzi Sunny Megatron, wychowawczyni seksualna i współprowadząca American Sex Podcast. Będziecie mogli obudzić w sobie te same uczucia, które mieliście podczas miesiąca miodowego czy pierwszych randek.

Eksperci twierdzą, że dopamina i inne substancje chemiczne w mózgu są bezpośrednio powiązane z pociągiem fizycznym, dlatego też połączenie nowej aktywności może pomóc w seksualnym pobudzeniu.

Komunikacja

Poświęć jedną noc na surową dyskusję o tym, co lubisz, a czego nie lubisz seksualnie, odkrywaj nowe pozycje seksualne i rozmawiaj o swoich ukrytych fantazjach. Nie wywieraj na siebie presji, by być seksownym, po prostu eksperymentuj, aby zobaczyć, co lubisz i powiedz to, czego zwykle unikasz, ze strachu przed zawstydzeniem siebie.

Badanie online z 2016 roku na 1200 mężczyzn i kobiet w wieku 18-25 lat wykazały, że mężczyźni i kobiety mają szalenie różne oczekiwania seksualne. Te oczekiwania raczej nie zmienią się z dnia na dzień, więc pary muszą komunikować swoje upodobania w łóżku, aby mieć wzajemnie przyjemne doświadczenie.

Weź udział w zajęciach seksualnych i wykorzystaj weekend na praktykę

Udział w zajęciach seksualnych dla par może otworzyć zupełnie nową drogę do zabawy seksualne. Pary mogą dowiedzieć się o nowych pozycjach seksualnych, technikach oraz zabawkach i rekwizytach do zabawy seksualnej w środowisku edukacyjnym, które jest przedstawione w zabawny, pozytywny sposób - a nie onieśmielający.

Odgrywanie ról podczas stosunku

Przestań myśleć i poeksperymentuj z odgrywaniem ról. Z wyprzedzeniem wymyślaj historie swoich postaci, ubierz się i baw się tym… Sam seksowny strój pokojówki, czy pielęgniarki może zdziałać cuda w łóżku.

Zrelaksuj się i obejrzyj film erotyczny

Poznacie oboje na co lubicie patrzeć i jakich pozycji od zawsze chcieliście spróbować, a przede wszystkim co was podnieca.

Na stronach porno znajdzie bardzo duży wybór filmów, od tych SOFT po te BDSM.

Na początek należy włączyć bardziej delikatny, softowy film, aby każdy z was poczuł się komfortowo w nowej sytuacji. W późniejszym etapie możecie połączyć to ze wzajemną masturbacją.

Rozkoszuj się swoim partnerem

Masturbacja pozwala partnerowi zobaczyć, w jaki sposób czerpiesz przyjemność, ale również może nauczyć w jaki sposób dotykać Cię, abyście czuli się podnieceni. Pozwalając partnerowi być świadkiem, jak i gdzie lubisz być dotykany, ćwiczysz poziom wrażliwości, który zachęca do bliskości. Masturbacja ma również wiele korzyści zdrowotnych, w tym poprawę nastroju i łagodzenie stłumionego stresu, co jest świetnym podkładem do nocy ze swoim partnerem.

Dla par żądnych przygód możemy zaproponować założenie na randkę zabawki erotycznej ze zdalnym sterowaniem i pozwolenie swojemu partnerowi trzymać pilota. Potraktuj to jako formę rozszerzonej gry wstępnej, aby wprawić swoje libido na wyższy poziom, zanim dotrzesz do domu.

Dodaj komentarz

 (z http://)