Co to są feromony w perfumach?

Co to są feromony w perfumach?

Opublikowano: 2017-04-04 16:31:22
Kategorie: Feromony - FAQ

Naturalne feromony nie mają zapachu, więc można powiedzieć, że działają w sferze podświadomej. Jak można zwiększyć siłę ich działania?

Poprzez połączenie magnetycznej siły feromonów oraz uwodzicielskich zapachów perfum można osiągnąć o wiele lepsze efekty. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – wspaniały zapach zadziała nie tylko na inne osoby w otoczeniu ale również na osobę je stosującą. Mieszanka perfum i feromonów spowoduje jeszcze większe przekonanie o mocy swojego działania, a wspaniały zapach pobudzi wszystkich wokół.

Jak pachną perfumy z feromonami?

Feromony same w sobie to substancje bezwonne, jednak w połączeniu z doskonale skomponowaną nutą zapachową perfum np. Love & Desire daje spektakularne efekty.

Męskie feromony Love & Desire określane są zapachem energetyzującym. Wykorzystano w nich nuty zapachowe:

  • szałwii;
  • grejpfruta;
  • wetiwera (gatunek trawy pochodzącej z Azji Południowo-Wschodniej);
  • cyprysu;

Kobiety twierdzą, że dzięki tym feromonom w połączeniu z zapachem mężczyźni wydają się bardziej dominujący i uwodzicielscy.

W przypadku damskich perfum z feromonami Love & Desire wyczuwalne są nuty zapachowe:

  • czarnej porzeczki;
  • frezji;
  • pomarańczy;
  • wanilii;

Zapach ten jest oparty na bazie owoców i kwiatów. Mężczyźni określają go jako zmysłowy i gorący, a kobiety go stosujące wydają się im być niezależne, prowokacyjne i zadziorne :)

Co dają feromony w perfumach?

Dzięki połączeniu niezwykłych nut zapachowych, podświadome działanie feromonów jest dodatkowo wzmacniane na poziomie świadomości.

Dzięki zastosowaniu feromonów w perfumach nie będzie konieczne stosowanie żadnych innych zapachów.

Feromony w perfumach - podsumowanie informacji

Co to są feromony w perfumach? Jak sama nazwa wskazuje jest to połączenie niezwykłych zapachów perfum, które działają na ludzką świadomość (węch jest jednym z najczulszych zmysłów) oraz silnych feromonów, które oddziałują na nas - ludzi podświadomie. Jeśli chcesz poznać więcej faktów na temat tego czym są feromony to zachęcamy do przeczytania dwóch naszych artykułów:

Co dają feromony w perfumach? Dzięki ich połączeniu działanie feromonów jest dodatkowo wzmacniane poprzez uwodzicielską moc zapachu perfum.

Oferta feromonów w perfumach sklepu erotycznego SECRETIVE.PL

W kategorii Feromony znajdziesz wiele mieszanek perfum z niezwykłymi substancjami jakimi są feromony. Dodatkowo w ofercie mamy:

Mam nadzieję, że dzięki lekturze tego artykułu wiesz już czym są feromony w perfumach :) Jeśli chcesz dokonać ich zakupu to też już wiesz gdzie ich szukać.

Powiązane wpisy na blogu
Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!