Czy mężczyzna potrzebuje wibratora?

Czy mężczyzna potrzebuje wibratora?

Opublikowano: 2018-03-12 09:20:30
Kategorie: Mężczyzna , O zabawkach erotycznych , Wibratory - poradniki, opinie i recenzje

Wibratory dla mężczyzn - źródło podwójnej satysfakcji!

Przyjęło się w powszechnej świadomości, że osiągnięcie orgazmu jest zdecydowanie trudniejsze w przypadku kobiet. To właśnie z myślą o nich powstały różnego rodzaju stymulatory, które pozwolą osiągnąć rozkosz lub zbliżą do niej.

Tymczasem mężczyźni także przychylnym okiem zerkali na tego typu zabawki. Dodatkowo wibratory męskie to polecany gadżet w trakcie leczenia zaburzeń seksualnych. Ponadto mężczyźni także mogą oczekiwać bardziej intensywnych doznań (które nie są wyłączną domeną kobiet) i chcieliby zapewne czegoś więcej niż tylko wytrysku traktowanego przez panie na równi z orgazmem.

Współczesne badania wykazały, że stosowanie wibratorów podnosi poziom pozytywnych doznań zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn. Badania wykazały także, że stosowanie wibratorów męskich ma niewiele wspólnego z orientacją seksualną. Wibratory są chętnie używane w szczególności podczas gry wstępnej jak i podczas stosunku (z partnerem czy partnerką).

Rodzaje wibratorów dla mężczyzn

Wibratory dla mężczyzn zapewniają głęboki i dokładny masaż. Dla mężczyzn dostępne są realne dilda, na które naniesiona jest materia imitująca prawdziwą skórę, mogą to być także masażery prostaty czy wibrujący korek analny. Dostępne są także wibrujące pierścienie erekcyjne. Mężczyźni mogą także skorzystać z takich gadżetów jak masturbator czy sztuczna pochwa. Według aktualnych badań stosunki z użyciem w trakcie wibratora sprawiają, że:

  • osoby ich używające są bardziej i mocniej pobudzone,
  • u osób tych wzrasta pożądanie,
  • z użyciem wibratora związane jest także powiększenie strefy komfortu poprzez zmniejszenie bólu w czasie i po stosunku.

Wibratory dla mężczyzn dzięki przyssawkom można z łatwością przyczepić do podłogi, ściany czy innej powierzchni, co pozwoli na całkowite oddanie się przyjemności. Stymulatory dla mężczyzn umożliwiają pobudzenie penisa, jąder, krocza czy anusa. zazwyczaj są to gadżety erotyczne wodoodporne, co nie przeszkadza w używaniu ich w trakcie kąpieli. Są to produkty wykonane z bezpiecznego dla ciała silikonu i plastiku ABS. Są to gadżety o tak nowoczesnym i eleganckim wyglądzie, że czasami ciężko byłoby określić ich przeznaczenie bez odpowiedniej wiedzy i potrzeby.

W przypadku wibratorów analnych warto stosować lubrykantów na bazie wody. Dilda realnie odzwierciedlają wygląd penisa, co pozwala zapmnieć o tym, że to tylko zabawka. Oczywiście po każdorazowym użyciu zabawki erotycznej należy ją umyć i zdezynfekować. Obecnie mężczyźni początkujący w stymulacji analnej mogą skorzystać z wibrujących korków analnych, które są sterowane zdalnie, co całkowicie pozwoli na zachowanie kontroli. Współczesne wibratory męskie uwodzą estetyką i przyjemnym dotykiem(dzięki stosowaniu materiałów najwyższej jakości). Wibratory dla mężczyzn zapewniają pełnię przyjemności. Posiadają zawsze kilka stopni prędkości natężenia wibracji.

Do czego potrzebny jest męski wibrator?

Przede wszystkim zabawki erotyczne takie jak wibratory męskie spełniają takie zadanie jak:

  • podniesienie doznań,
  • zwiększenie satysfakcji seksualnej.

Eksperci twierdzą także, że mężczyźni stosujący wibratory bardziej dbają o swoje seksualne bezpieczeństwo(poprzez regularne badania i stosowanie prezerwatyw). Dodatkowo obalają przekonanie, że tego typu zabawki erotyczne są przeznaczone tylko dla osób homoseksualnych lub biseksualnych. Jak się okazuje coraz więcej par heteroseksualnych sięga po wibratory męskie dla urozmaicenia doznań.

Wibratory męskie często pasują także do strap-onów, co pozwala na ich wielorakie wykorzystanie i eksperymentowanie w poszukiwaniu mocnych doznań. Coraz większa świadomość seksualna społeczeństwa sprawia, że nasze sypialnie coraz szerzej otwierają się na różnorodne zabawki erotyczne, które są także przeznaczone dla mężczyzn zar ówno tych samotnych jak i będących w związku. Stosowanie wibratorów męskich na pewno ma pozytywny wpływ na zdrowie seksualne, poprawia jakość stosunku i pomaga przy zaburzeniach seksualnych. Czasami warto spróbować czegoś więcej, aby poszerzyć granice przyjemności. Poza tym postępująca technologia tworzy całkowicie bezpieczne dla człowieka produkty mające mu pomóc i wesprzeć go w ciężkich sytuacjach.

Powiązane wpisy na blogu
Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!