Extendery do penisa - czy rozciąganie członka jest skuteczne i bezpieczne?

Extendery do penisa - czy rozciąganie członka jest skuteczne i bezpieczne?

Opublikowano: 2017-08-18 10:08:28
Kategorie: Mężczyzna , O powiększaniu penisa

Wielu panów boryka się z kompleksem małego członka. Jest bowiem udowodnione naukowo, że wielkość penisa w dużej mierze wpływa na satysfakcję seksualną, jaką podczas stosunku osiąga kobieta. Posiadanie odpowiedniej wielkości członka nie jest także bez znaczenia dla samego samopoczucia i pewności siebie mężczyzny. Jeśli sam mężczyzna jest bowiem zadowolony z wielkości swojego przyrodzenia, wzrasta jego pewność siebie, co niewątpliwie wpływa na rezultaty osiągane przez niego w sypialni.

Posiadacze zbyt małego członka nie są jednak skazani na życie w samotności i nie muszą także wcale akceptować tego "defektu". Z pomocą przychodzą im bowiem osiągnięcia najnowszej techniki wspierane badaniami medycznymi, które pozwalają raz na zawsze wyeliminować ten nieco wstydliwy problem, który dotyka niestety sporej części mężczyzn. Zaprojektowano bowiem specjalne urządzenia, które pozwalają na zwiększenie zarówno długości penisa, jak i powiększenie jego obwodu. Są one przeznaczone do stosowania nie tylko dla mężczyzn posiadających małej wielkości penisa, ale także dla panów, którzy chcieliby poprawić jakość swojego życia seksualnego oraz zaimponować swojej partnerce większym i grubszym członkiem.

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy korzystanie z tych metod jest bezpieczne dla zdrowia mężczyzny oraz jakich efektów można się spodziewać przy ich stosowaniu.

Zdjęcie przedstawiające miarkę do mierzenia rozmiaru penisa

U kogo sprawdzi się extender do penisa?

  • panowie o małym lub cienkim członku;
  • mężczyźni z natury obdarzeni zakrzywionym penisem;
  • panowie pragnący dzięki większemu przyrodzeniu poprawić jakość swojego życia seksualnego;

Extendery do penisa – na jakiej zasadzie działają?

Extender do penisa to specjalnie opracowane urządzenie, którego zadaniem jest rozciąganie członka. Dzięki jego regularnemu stosowaniu możliwe jest znaczące zwiększenie zarówno długości, jak i grubości członka. Są to odpowiednio zaprojektowane przyrządy, które umieszcza się na penisie w stanie spoczynku i nosi się przez kilka godzin dziennie (długość noszenia rekomendowana przez producenta waha się w zależności od wybranego produktu). Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty konieczna jest cierpliwość oraz regularność w stosowaniu extendera. Nie należy także zakładać urządzenia na członek w stanie erekcji.

Ciekawostka:
Działanie extendera opiera się na właściwościach, jakie wykazuje ludzkie ciało. Jak zapewne każdy wie, aby zapewnić sobie zwiększenie masy mięśniowej, należy regularnie wykonywać ćwiczenia siłowe. Dzięki temu nasze mięśnie pracują i wzmacniają się.

Na wskazanej powyżej właściwości swoje działanie wykazują extendery do penisa. Ich mechanizm funkcjonowania opiera się na podobnych zasadach, jakie stosuje się w medycynie m. in. przy przeszczepach tkanek lub w ortopedii. Extender oddziałowuje bowiem na tkanki budujące męski narząd płciowy ze stałą siłą pobudzając je tym samym do podziału i co za tym idzie, systematycznego wzrostu. Dzięki temu możliwe jest znaczne powiększenie, pogrubienie, a także wyprostowanie męskiego członka. Cały ten proces jest przy tym całkowicie bezbolesny i pozbawiony jakichkolwiek skutków ubocznych.

Extender powiększający członka JES-EXTENDER LIGHT SYSTEM
Extender rozciągający członka JES-EXTENDER ORIGINAL

Jaka jest skuteczność działania extendera?

Extendery do penisa to urządzenia cieszące się coraz większą popularnością wśród panów. Już sam fakt ich częstego wybierania jako środka na powiększenie penisa, świadczy o ich dużej skuteczności. Efekty, jakich mogą się spodziewać panowie są bowiem bardzo optymistyczne. Już po miesiącu regularnego i zgodnego z instrukcją noszenia urządzenia, powinni oni zauważyć powiększenie swojego członka o około 0,5 cm. Po pół roku natomiast, penis powinien wydłużyć się aż o 3 cm oraz proporcjonalnie pogrubić się w swoim obwodzie. Aby zapewnić sobie optymalne rezultaty, extender powinien być użytkowany regularnie przez okres około pół roku. Tak, jak w przypadku ćwiczeń fizycznych, panowie powinni pamiętać o jego regularnym i systematycznym stosowaniu.

Dla zainteresowanych:
Polecamy również lekturę naszego poradnika: Kompleks rozmiaru członka – Czy powiększenie penisa jest możliwe? 8 sprawdzonych metod.

Czy extender jest urządzeniem bezpiecznym?

Rozciąganie penisa za pomocą extendera jest procesem całkowicie bezpiecznym i, co najważniejsze, bezbolesnym. Należy jednak pamiętać, by dokładnie zapoznać się z dołączoną do urządzenia ulotką i instrukcją od jego producenta oraz uważnie stosować się do jego zaleceń. Co ważniejsze, markowe extendery to produkty wysokiej jakości, które powstały przy ścisłej współpracy lekarzy urologów i są wykonane z najlepszych oraz posiadających odpowiednie certyfikaty materiałów. Oprócz gwarancji producenta i certyfikatów medycznych posiadają także atesty gwarantujące pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Nie bez znaczenia jest fakt, że extender jest także urządzeniem całkowicie dyskretnym. Nosi się go bowiem pod ubraniem i z zewnątrz jest on całkowicie niewidoczny dla osób postronnych. Dzięki temu, może być bez problemu stosowany na co dzień. Można go nosić nie tylko w domu, ale także w pracy czy podczas wyjazdów. Jego odpowiednio zaprojektowania, anatomiczna budowa zapewnia również pełen komfort noszenia na ciele. Same rezultaty jego stosowania będą natomiast widoczne i docenione jedynie przez partnera.

Extender na penisa JES-EXTENDER Titanium
Extender do powiększania członka JES-EXTENDER Gold

Ważne!
Kupując swój pierwszy extender wybieraj jedynie oryginalne produkty pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Tylko markowe i certyfikowane wyroby są bowiem gwarancją osiągnięcia oczekiwanych efektów oraz zapewniają bezpieczeństwo dla twojego zdrowia podczas ich użytkowania.

Droższe i markowe produkty są także wykonane ze specjalnych materiałów medycznych pierwszej klasy. Należą do nich przede wszystkim silikon antyalergiczny oraz trwałe i odporne na korozje metale. Taki produkt z powodzeniem może być więc stosowany nawet u panów o wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze oraz alergików. Odpowiedni dobór najwyższej jakości metali gwarantuje także długi czas bezproblemowego użytkowania urządzenia. Warto więc wydać nieco więcej i zakupić sprawdzony produkt, który będzie całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia. W żadnym wypadku nie kupujmy tanich, chińskich extenderów, mogą one bowiem poważnie zagrozić naszemu zdrowiu!

Czym różnią się pompki erekcyjne od extenderów?

Wielu mężczyzn szukając odpowiedniego rozwiązania na problem zbyt małego penisa spotyka się także z tzw. pompkami próżniowymi, inaczej nazywanymi także pompkami erekcyjnymi. Zastanawiając się jednak nad ich zakupem, należy mieć świadomość, że są to bardziej gadżety erotyczne, niż urządzenia terapeutyczne, takie jak opisywane wyżej extendery. Służą one bowiem samemu wywołaniu erekcji, a nie, jak w przypadku extendera, trwałemu wydłużeniu penisa. Jeśli więc problem leży nie tyle w samej gotowości do odbywania stosunku, ale w rozmiarze przyrodzenia, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie zakup profesjonalnego extendera.

Extender powiększający członka MALE EDGE BASIC
Extender rozciągający członka MALE EDGE EXTRA

Śródki wspomagające i zwiększające efektywność stosowania ekstendera do penisa

Oprócz powiększania penisa za pomocą samego ekstendera, panowie mogę zdecydować się także na uzupełnienie kuracji odpowiednimi środkami wspomagającymi proces wydłużania penisa. Należą do nich:

  • tabletki na powiększenie członka – dobre i markowe tabletki nie tylko mają zdolność do powiększenia członka, ale także pozytywnie wpływają na długość oraz jakość erekcji;
  • kremy ułatwiające wydłużenie penisa – oprócz efektywnego wspierania procesu powiększania członka, krem łagodzi także podrażnienia, polepsza ukrwienie oraz wzmacnia penisa;
  • żele na rozciąganie penisa – markowe żele wiodących producentów stymulują komórki do podziału, co zwiększa efektywność procesu powiększania penisa, odżywiają przy tym skórę oraz mają silne właściwości nawilżające;

Decydując się na stosowanie także tych metod należy mieć jednak świadomość, że są to intymne suplementy diety. Produkty te mogą być doskonałym uzupełnieniem i przyspieszyć sam proces rozciągania penisa oraz zapewnić jeszcze lepsze rezultaty. Dla panów, którzy pragną jak najszybciej cieszyć się lepszą jakością życia seksualnego jak najbardziej można więc polecić jednoczesne stosowanie extendera wraz z tabletkami, żelami oraz kremami. Pamiętajmy jednak, aby tak jak w przypadku extendera, także kupując preparaty wspomagające ufać jedynie oryginalnym i sprawdzonym markom. Tylko one bowiem zawierają przebadane zarówno pod względem farmakologicznym, jak i dermatologicznym składniki. Na zdrowiu i dobrym samopoczuciu nie powinno się bowiem nigdy oszczędzać!

Dodaj komentarz

 (z http://)