Feromony - jak je używać?

Feromony - jak je używać?

Opublikowano: 2017-05-05 18:49:38
Kategorie: Feromony - FAQ

Jesteśmy różni, dlatego nie ma jednej sprawdzonej metody stosowania feromonów. Ilość, sposób oraz miejsce aplikacji to kwesta doświadczenia każdego z osobna. Niektórzy nie potrzebują dużej ilości, inny zaś uważają, że potrzeba im sporo feromonów. Jak zatem ich używać?

Miejsce aplikacji feromonów

Feromony – zarówno te bezwonne jak i z perfumami – najlepiej stosować na skórę w miejscach, w których nasze ciało już wytwarza naturalne feromony. Zatem jakie to partie ciała?

  • nadgarstki;

  • okolice uszu;

  • szyja;

Jak widać zalecane miejsca na ciele do aplikacji feromonów są bardzo zbliżone do miejsc, na które stosujemy zwykłe perfumy. Więcej faktów i przydatnych informacji na temat feromonów znajdziesz w artykule Feromony - czym są i jak działają? Sekret atrakcyjności i pewności siebie.

Jak długo utrzymują się feromony?

Przeważnie feromony działają od 4 do 6 godzin. Jednak w przypadku silniejszych feromonów (wersje premium damskie oraz premium męskie) efekt ich działania może być widoczny nawet po 24 godzinach od zastosowania.

Feromony a perfumy

Na rynku dostępne są feromony zapachowe - w perfumach (sprawdź Co to są feromony w perfumach), lecz jeśli wolisz używać własnego zapachu, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zmieszać Twoje feromony z ulubionymi perfumami. W jakich proporcjach? Od 1:3 do 1:10 – w zależności jakie efekty chcesz osiągnąć oraz jak silne feromony działają na Ciebie i Twoje otoczenie.

Dostępne aplikatory feromonów

Feromony sprzedawane są w różnych „opakowaniach” i mają różne aplikatory. Spotkać możemy produkty z aplikatorem w formie atomizera, z zakraplaczem, posiadające pipetę czy w formie rollon. Dzięki temu możemy stosować feromony w najbardziej odpowiadający nam sposób, np. rozpylając na szyję lub zakraplając nadgarstki.

Jak stosować feromony ze względu na zamontowany aplikator?

  • Rollon – rozsmarować w wybranym miejscu za pomocą dostępnej „kulki”;

  • Atomizer – rozpylić feromony w wybranym miejscu (nadgarstki, szyja, okolice uszu), a następnie rozsmarować na skórze;

  • Zakraplacz / pipeta – stosować 2-3 krople, rozcierając palcem na skórze szyi, okolic uszy czy nadgarstków;

Wzmocnienie efektu wywołanego przez feromony

Ze względu na podział najmocniejszych feromonów na kilka funkcji – pisaliśmy o tym w artykule Co to są feromony i do czego służą? - łącząc je możemy uzyskać niesamowite efekty, wzmacniając ich działanie i skuteczność.

Po co łączyć feromony?

  • Aby zwiększyć ich wydajność;

  • Aby zyskać dodatkowe feromony w produkcie końcowym;

  • Aby wzbogacić obecne bezwonne feromony o zapach (bez utraty stężenia);

  • Aby zwiększyć lub zmniejszyć siłę ich działania;

Podsumowując: jak stosować feromony?

Feromony należy używać jak zwykłe perfumy, aplikując je w miejsca na ciele takie jak nadgarstki, szyja, okolice uszu. Ilość stosowanych feromonów to kwestia subiektywnej oceny. Najlepiej ustalić to metodą prób i błędów: jeśli zaaplikowana dawka jest zbyt słaba, następnego dnia należy ją zwiększyć, postępując tak, aż do momentu uzyskania optymalnego efektu.

W sklepie SECRETIVE oferujemy zarówno feromony męskie jak i feromony dla kobiet.

Powiązane wpisy na blogu
Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!