Feromony Miyoshi Miyagi dostępne w naszym sklepie

Feromony Miyoshi Miyagi dostępne w naszym sklepie

Opublikowano: 2017-02-08 15:20:39
Kategorie: Aktualności

Od niedawna w ofercie naszego sklepu erotycznego znajdziesz również feromony renomowanej marki Miyoshi Miyagi.

Jest to marka wyjątkowa, znana na całym świecie, której autorem jest Japoński projektant Miyoshi Miyagi – człowiek od lat związany ze światem mody, który poszukując dopełnienia swoich dzieł postanowił zaprojektować perfumy o zniewalającym zapachu z domieszką feromonów.

Oprócz feromonów zapachowych Instinct (perfum) w linii Miyoshi Miyagi znajdziesz też wersję bezzapachową Pure. Wszystko to w wersji dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Czym w ogóle są feromony?

To substancje (związki chemiczne) produkowane zarówno przez zwierzęta jak i rośliny. Służą one głównie komunikacji. Dzięki wydzielaniu feromonów organizmy mogą komunikować się ze sobą niewerbalnie zostawiając sobie informację chemiczną.

Ludzkie feromony to różne związki o przeróżnym działaniu. Ich sygnał może powodować u innych osób np. wzbudzenie respektu, zaufania, czy pożądania. Więcej o feromonach przeczytasz w artykule Feromony - czym są i jak działają? Sekret atrakcyjności i pewności siebie.

Co wyróżnia feromony Miyoshi Miyagi?

Sekret tkwi w wiedzy o biochemicznych właściwościach feromonów męskich oraz damskich a także – co najważniejsze – japońskiej sztuce perfumeryjnej, która czerpie z wieloletniej tradycji. Dzięki temu możemy liczyć na naprawdę orientalne nuty zapachowe, które same w sobie są uwodzicielskie. W połączeniu z feromonami tworzą wybuchową mieszankę zapachową o zniewalającym działaniu pobudzającym zmysły.

Od teraz w SECRETIVE.PL

Udostępniamy Ci możliwość zakupu feromonów Miyoshi Miyagi. Uważamy, należy Ci się to co najlepsze, dlatego staramy się dbać o to, by w naszej ofercie znajdowały się produkty najlepszych marek takich jak właśnie perfumy z feromonami Miyoshi Miyagi.

Wszystkie produkty Miyoshi Miyagi znajdziesz na stronie kategorii Feromony, a także na stronie marki: Miyoshi Miyagi.

Wzbudź pożądanie drugiej połówki!

Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!