Feromony w biznesie

Feromony w biznesie

Opublikowano: 2017-11-23 11:35:07
Kategorie: Feromony - FAQ

Dobre pierwsze wrażenie, pewność siebie i atrakcyjność są bardzo ważne i pomocne w biznesie. Praca z klientem wymaga bycia stanowczym, ale także intrygującym. Takie cechy zachęcają klientów do skorzystania z usług firmy i powodują, że stają się oni bardziej przychylni do podejmowania proponowanych im decyzji.

Jakie cechy są ważne w biznesie?

Każdy kto prowadzi biznes potrzebuje kilku ważnych cech charakteru, aby osiągnąć sukces. Oczywiście nie wystarczy tylko zrobić dobre wrażenie, aby zachęcić klientów do skorzystania z usług lub zakupu produktów danej firmy. Takie podejście nie przyniesie bezpośrednio zysku firmie, ale może okazać się bardzo pomocne. Twoja obecność wpływa na każdego człowieka w Twoim otoczeniu. Jeżeli zajmujesz się sprzedażą musisz być bardzo skuteczny w negocjacjach z klientami lub partnerami. Cechy, które wpływają na wyższe wyniki sprzedażowe to otwartość, atrakcyjność, szczerość, dominacja i uprzejmość ale przede wszystkim pewność siebie!

Jak szybko zdobywamy czyjeś zainteresowanie?

Kilka pierwszych sekund - tyle czasu potrzeba, aby zwrócić na siebie czyjąś uwagę i zainteresować klienta lub stać się w jego oczach mało przekonującą osobą - to drugie wrażenie spowoduje, że kontrahent nie podejmie dalszych negocjacji. W ciągu tych kilku sekund jesteśmy oceniani pod względem zawodowym, ale i osobistym. Pierwsze wrażenie pokaże, czy okażesz się skutecznym biznesmenem oraz jaki wynik uzyskasz.

Czy feromony w postaci perfum pomagają w zdobyciu awansu?

Feromony kojarzone są z uwodzeniem i zakochaniem. Jednak mają one wpływ na każdy kontakt z innym człowiekiem - nie tylko w zbliżeniach intymnych. Bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem jest bardzo częsty także w biznesie. Związki chemiczne, które znajdują się w feromonach gwarantują sukces, czemu więc nie stosować ich podczas pracy? Skuteczni "pracownicy" biznesu wiedzą, że stosowanie feromonów poprawia ich wizerunek i zwiększa przychylność klientów. Feromony działają na ludzi wokoło, więc klienci odczuwają różnicę i chętniej zawierają umowy z osobami, które stosują feromony. Używanie ich to także legalny sposób na zwiększenie przewagi nad konkurencją. Dzięki feromonom zwiększa się entuzjazm klientów, wynik sprzedaży produktów lub usług rośnie, a nowi klienci z chęcią współpracują. Takie etapy prowadzą do szybkiego i efektywnego rozwoju kariery. Szef szybko doceni skutecznego pracownika, co zaowocuje awansem oraz atrakcyjniejszymi zarobkami.

Przeczytaj też:

Feromony i męska zmiana zachowania

Udowodniono, że męskie feromony wpływają na ich zachowanie. Powodują one, że facet staje się bardziej męski i dominujący. Takie efekty powodują, że taka osoba ma większy wpływ na otoczenie. Mężczyzna staje się atrakcyjny w oczach kobiet, ale jednocześnie wzbudza szacunek u mężczyzn. Każdy przedstawiciel handlowy powinien skorzystać z feromonów od SECRETIVE, aby zwiększyć swoją efektywność także w pracy i biznesie!

Dodaj komentarz

 (z http://)