Gdzie trzymać wibrator?

Gdzie trzymać wibrator?

Opublikowano: 2018-02-15 15:38:11
Kategorie: O zabawkach erotycznych , Wibratory - poradniki, opinie i recenzje

Wibratory są gadżetem erotycznym, który pojawia się w wielu sypialniach. Problemem nie jest jednak to, jak go używać, ale to gdzie go przechowywać. Znalezienie wibratora przez dziecko czy naszego gościa na pewno nie jest komfortową sytuacją...

Jak przechowywać wibratory?

Najmniejsze problemy z przechowywaniem wibratorów mają teoretycznie single i bezdzietne pary. Jest to jednak tylko czysta teoria, bo w życiu bezdzietnej pary może przecież z butami pojawiać się wścibska teściowa, a mama niezależnego singla może również wpaść z niezapowiedzianą wizytą i wziąć się za sprzątanie wszystkich zakamarków mieszkania... W takiej sytuacji chowanie wibratora pod poduszką albo po prostu w szafie niekoniecznie się sprawdza.

Jeszcze więcej problemów mają pary z dziećmi. Małe i starsze dzieci mają jedną wspólną cechę - straszną ciekawość. Z chęcią pogrzebią w komodzie, sprawdzą co jest ukryte pod łóżkiem i wdrapią się na szafę, żeby zajrzeć na jej najwyższą półkę. Ukrycie wibratora w takich warunkach nie jest proste, a chyba każdy rodzic chciałby sobie oszczędzić pokrętnych tłumaczeń tego, czym właściwie jest wibrator.

Prawidłowe przechowywanie gadżetów erotycznych jest ważne także ze względu na ich trwałość. Przechowywanie w nieodpowiedni sposób mogą po prostu szybciej się psuć, czy ulec uszkodzeniom mechanicznym.

Pudełko na wibrator

Najlepszym wyborem jest pudełko na wibrator. Nie może to być jednak pierwsze lepsze pudełko z brzegu, które przecież można z łatwością otworzyć. Na szczęście producenci wibratorów także pomyśleli o tym, że należy przechowywać je w dyskretny i bezpieczny sposób, a wielu z nich wypuściło serię pudełek zamykanych na kluczyk.

Już teraz możesz ukryć swój wibrator w pudełkach z serii DIVINE TOY BOX lub też wybrać JOYBOXX HIGIENIC STORAGE SYSTEM, czyli pudełka które oprócz dyskrecji zapewniają odpowiednią wentylację i antybakteryjną powierzchnię. A jeśli koniecznie chcesz ukryć swój wibrator pod poduszką, to może włóż go do jej wnętrza? Wystarczy, że wybierzesz Hide Your Vibe od Sportsheets, czyli specjalną poduszkę ze skrytką na wibratory i inne erotyczne gadżety.

Jak widać, możliwości ukrycia wibratora jest naprawdę sporo i wcale nie musisz zamykać na klucz drzwi od sypialni!

Skoro jesteśmy już przy temacie wibratorów...

W sex shopie Secretive znajdziesz wiele typów tych akcesoriów :) Poniżej przykłady:

Powiązane wpisy na blogu
Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!