Jak dobrać kulki gejszy?

Jak dobrać kulki gejszy?

Opublikowano: 2018-04-05 16:18:14
Kategorie: Kuleczki gejszy - porady, recenzje , O zabawkach erotycznych

Każda z nas wie, jak ważne jest regularne ćwiczenie swoich mięśni. Jeśli nie używasz regularnie swoich ramion, siła górnej części ciała znacznie spadnie, co doprowadzi do problemów z funkcjonowaniem w normalnym życiu. Chociaż rzadko się o tym mówi, mięśnie pochwy i dna miednicy także wymagają regularnego treningu. Najlepszym narzędziem do ćwiczeń mięśni Kegla są kulki waginalne, zwane także kulkami gejszy lub kulkami dopochwowymi. W poniższym artykule podpowiemy, jak dobrać kulki gejszy.

Nasz wybór: Polecane kulki gejszy:

Jak dobrać idealne dla siebie kulki waginalne?

Krok 1: Zdecyduj, czy chcesz pojedynczą kulkę, czy kilka

Kulki Kegla mogą występować pojedynczo, lub jako kilka kulek połączonych pewnego rodzaju tworzywem. Niektóre kobiety preferują pojedyncze kulki, podczas gdy inne, wybierają kilka kulek, dających silniejsze doznania. Początkującym polecamy jedną kuleczkę, która pozwoli przyzwyczaić się do uczucia wypełnienia pochwy.

Nomi Tang - IntiMate - kulki gejszy (fioletowy)

Krok 2: Rozmiar kulek gejszy

Chociaż nie ma dużych różnic pomiędzy rozmiarami kulek gejszy, to uważa się, że większe są łatwiejsze w użyciu i bardziej przyjazne dla początkujących. Jeśli zauważysz, że kulki w normalnych rozmiarach nie dają efektów, zdecyduj się na mniejsze rozmiary, które łatwiej wypadają, przez co mięśnie pochwy muszą bardziej się napracować. Generalna zasada mówi, że większe rozmiary są zalecane dla kobiet, które rodziły dzieci, a mniejsze dla tych, które nie były nigdy w ciąży.

Krok 3: Ciężar kulek waginalnych

Zasadniczo, im cięższe kulki gejszy, tym więcej wysiłku muszą włożyć mięśnie pochwy do ich utrzymania. Dla początkujących polecamy więc lżejsze ciężary.

Czytaj także: Jak profesjonalnie używać kulek gejszy?

Krok 4: Materiały, z których wykonuje się kulki gejszy

Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla są wykonywane z różnych materiałów, takich jak metal, szkło i silikon. Początkującym paniom zalecamy wybór kulek gejszy wykonanych z silikonu medycznego, który jest bezpieczny i łatwy w czyszczeniu. Kulki wykonane ze szkła lub metalu polecamy kobietom, które miały już styczność z zabawkami erotycznymi tego typu.

Nasz wybór: Kulki gejszy marki LELO:

 Krok 5: Wybierz swój ulubiony kolor

Gdy dokonałaś wyboru odpowiedniego kształtu, rozmiaru, wagi i materiału, możesz przejść do wyboru ulubionego koloru. Obecnie dostępne są modele w przeróżnych kolorach. Wybierz swój ulubiony i ciesz się tym genialnym gadżetem erotycznym :)

PEŁNA OFERTA KULEK WAGINALNYCH W SECRETIVE.PL:

Dodaj komentarz

 (z http://)