Jak feromony działają na kobietę?

Jak feromony działają na kobietę?

Opublikowano: 2017-05-03 16:43:03
Kategorie: Feromony - FAQ , Sztuka uwodzenia

Jak skutecznie uwodzić kobiety? Jak sprawić by chciały z Tobą flirtować? Spora ilość mężczyzn szuka złotego środka – jedni robią to z większym powodzeniem a innym nie udaje się to tak jakby chcieli.

Czy sekret kryje się w męskich feromonach?

Jak wspominaliśmy w artykule Co to są feromony i do czego służą? - feromony to związki semiochemiczne służące do przekazywania ściśle określonych komunikatów innym osobnikom tego samego gatunku. Jedną z funkcji feromonów jest funkcja płciowa (więcej na ten temat przeczytasz we wspomnianym wcześniej artykule). Feromony z tej grupy służą do „wabienia” osobników płci przeciwnej, zatem feromony dla mężczyzn szczególnie silnie zadziałają na kobiety heteroseksualne, wywołując w nich chęć do flirtu, większą otwartość, sympatię czy nawet uległość.

Jak zatem męskie feromony wpływają na kobietę?

Dzięki stosowaniu feromonów dla mężczyzn możesz być postrzegany przez społeczeństwo jako:

  • osoba dominująca;

  • silnie przywódcza;

  • pewny siebie i zdecydowany mężczyzna;

  • samiec alfa;

Za te cechy odpowiadają feromony z grupy społecznych. W zdecydowanej większości, feromony dostępne na rynku to mieszanka kilku substancji, zatem zawierają również m.in.: androstenol – odpowiadający za „młodzieńcze zaloty” i seksualną atrakcyjność oraz androstadienon, który przyciąga uwagę do osoby go stosującej.

Jeśli będziesz postrzegany przez kobietę jako samiec alfa, dominujący, zdecydowany i pewny siebie - Twoje szanse na udany podryw drastycznie wzrosną. Dodając do tego magnetyczną siłę przyciągania feromonów z grupy płciowej, jeszcze bardziej zbliżasz się do pełnego sukcesu.

Trochę biologii – jak działają feromony?

Feromony to substancje z grupy semiochemicznych, czyli mówiąc językiem potocznym – chemiczne komunikatory służące osobnikom tego samego gatunku do wymiany informacji (szczegółowo pisaliśmy o tym w artykule Jak działają feromony?) Człowiek odbiera je między innymi poprzez narząd lemieszowy, przez który przekazywane są do mózgu pobudzając neuroprzekaźniki i regulując poziom hormonów. Dzięki temu, że są niewyczuwalne – nie mają zapachu – działają w sferze podświadomej. Kobieta, na którą feromony działają, nie jest w stanie domyślić się, że właśnie została „odurzona” silnie magnetycznym związkiem przyciągającym ją do konkretnego faceta.

Feromony męskie – podświadomy wpływ na kobietę

Mówi się, że niektórzy mężczyźni mają w sobie „to coś” - kobiety nie potrafią określić co to takiego – być może dlatego, że nie zdają sobie sprawy z tego, że to „magia chemii miłości” czyli najsilniejszych męskich feromonów.

Dzięki temu, że feromony same w sobie nie mają zapachu nie ma możliwości by kobieta domyśliła się, że facet je stosuje. Związki chemiczne zawarte w silnych feromonach docierają do narządu lemieszowego kobiety i zaczyna się cały proces. Nagle mężczyzna „ma w sobie to coś”. Jest atrakcyjny seksualnie, kobieta chętnie z nim flirtuje, chce z nim przebywać, czuje się w jego towarzystwie miło i bezpiecznie. Stosując męskie feromony stajesz się w oczach kobiety dobrym kochankiem, opiekunem czy partnerem życiowym.

Wzmocnienie działania feromonów poprzez stosowanie perfum

Na rynku dostępne są feromony w mieszance z perfumami. Jest to połączenie uwodzicielskich, energetyzujących i bardzo męskich zapachów z mocą działania feromonów. Szczegółowo pisaliśmy o nich a w artykule Co to są feromony w perfumach? Polecamy perfumy z feromonami marki Love & Desire dla mężczyzn – przez wielu uważane za jedne z najlepszych.

Podsumowanie: stosowanie męskich feromonów a zachowanie kobiety

Jak wcześniej wspominaliśmy - feromony dostają się do mózgu przez narząd lemieszowy i wpływają na neuroprzekaźniki oraz regulują poziom hormonów. Dzięki nim kobiety postrzegają mężczyzn jako atrakcyjnych seksualnie, silnych i dominujących. Jest to dość ważny czynnik podczas wyboru partnera, który jest uwarunkowany ewolucyjnie.

Kobiety stają się bardziej uległe, skłonne do flirtu, bardziej otwarte. Mężczyzna ma dzięki temu ułatwione zadanie.

Mam nadzieję, że w zwięzły i rzeczowy sposób przedstawiłem Ci jak feromony działają na kobietę. Zachęcam do testowania feromonów dla mężczyzn – mamy spory wybór zarówno feromonów bezwonnych jak i perfum z feromonami. Dla szczególnie wymagających Panów znajdzie się coś w wersji premium – 2-krotne stężenie feromonów w produkcie marki Love & Desire: FEROMONY LOVE DESIRE PREMIUM DLA MĘŻCZYZN 100ml.

Jeśli chcesz poczytać więcej na temat niezwykłego działania feromonów zachęcam do lektury naszego obszernego artykułu, w którym omawiamy wszystkie fakty związane z feromonami: Feromony - czym są i jak działają? Sekret atrakcyjności i pewności siebie, a także do zapoznania z serią artykułów w formie FAQ: Wszystko o feromonach w jednym miejscu - FAQ.

Powiązane wpisy na blogu
Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!