Jak pachną feromony?

Jak pachną feromony?

Opublikowano: 2017-05-19 18:51:34
Kategorie: Feromony - FAQ

Podejmując decyzję o kupnie feromonów z pewnością chcesz wiedzieć jak pachną. W końcu będziesz używać ich na co dzień by wywrzeć wrażenie na otaczających Cię ludziach w pracy lub podczas flirtu. Zatem czy feromony pachną?

Czy feromony to perfumy?

Feromony dają zupełnie inny efekt niż perfumy, które są mieszanką składników pobudzających zmysł powonienia, działając na poziomie świadomości oddziałując na węch, który swoją droga silnie wpływa na ludzie emocje. Feromony to substancje działające na poziomie podświadomym – są odbierane przez narząd nosowo-lemieszowy, oddziałując bezpośrednio na mózg. Wywołują silne uczucia takie jak sympatia, zakochanie, a nawet pożądanie – poczytaj więcej na ten temat w artykule Jak działają feromony?

Feromony mogą lecz nie muszą być wyczuwane przez osoby w Twoim otoczeniu jako zapach. Nawet jeśli nie są wyczuwalne jako zapach to i tak działają. Dlaczego? Gdyż każdy z nas inaczej odbiera sygnał niesiony przez feromony.

Zatem czym pachną feromony?

Nawet do 1/3 społeczeństwa nie wyczuwa feromonów jako zapachu. Wiele osób twierdzi, że feromony przypominają w zapachu woń wanilii. Inni zaś określają ją jako nieczęsto spotykaną i intrygującą woń. W niewielu przypadkach, zapach feromonów określany jest jako zbliżony do piżma.

Ze względu na fakt, że nie wiadomo na kogo trafisz, najlepiej jeśli na feromony zastosujesz dodatkowo swoje własne perfumy – aby przykryć ich ślad (sprawdź Jak stosować feromony?).

Typy feromonów

Producenci oferują zarówno feromony bezwonne jak i w mieszance z dobrze skomponowanymi nutami zapachowymi. Feromony w perfumach nie wymagają dodatkowo stosowania własnych zapachów do przykrycia woni feromonów. Jeżeli jednak wolisz stosować własne perfumy - dobrym rozwiązaniem będzie zakup feromonów bezwonnych.

Pamiętaj, że woń feromonów zależy od osoby, która je wącha!

Zapach silnych męskich feromonów dla kobiet będzie przyjemy i pociągający, jednak mężczyzn z pewnością będzie irytować i wzbudzać w nich agresję. Podobnie jest z najsilniejszymi feromonami damskimi – ich zapach dla mężczyzn będzie atrakcyjny, jednak kobiety niekoniecznie muszą pozytywnie odbierać ich woń.

Zatem należy pamiętać by nie przesadzić z ilością feromonów, by ich wyczuwalna woń nie była zbyt silna.

Podniecający zapach feromonów

Feromony w połączeniu z perfumami (gotowe kompozycje lub Twoje własne) potęgują efekt ich działania. Moc zapachu Twoich ulubionych perfum dzięki feromonom ulegnie poprawie i znacznie lepiej wpłynie na otaczające Cię osoby zmieniając sposób w jaki Cię postrzegają.

W sytuacjach intymnych, feromony mogą odgrywać rolę afrodyzjaków. Dla płci przeciwnej podniecająca woń feromonów może być pobudzająca seksualnie.

Zapach feromonów a trwały związek

Na początku, feromony mogą być wyraźnie wyczuwane przez Twoją drugą połówkę, ze względu na fakt, iż dobrze znacie swoje zapachy – w tym również wasze naturalne feromony. Dlatego zbyt silna woń feromonów może być podświadomie potraktowana jako obecność kogoś trzeciego.

Aby przyzwyczaić drugą połówkę, stosuj feromony regularnie w małych dawkach. Dzięki stosowaniu feromonów w długoletnim związku mogą zacieśnić się więzi, a w sytuacjach intymnych może być o wiele goręcej, gdyż feromony potęgują podniecenie.

Podsumowanie: jak pachną feromony?

  • Feromony mają swoją specyficzną woń, które przez różne osoby jest odbierana w różny sposób;

  • Feromony potęgują działanie Twoich perfum;

  • Zaleca się stosowanie feromonów w połączeniu z perfumami;

  • Na rynku dostępne są gotowe kompozycje zapachowe z feromonami;

  • Feromony w sytuacjach intymnych są jak afrodyzjaki powodując podniecenie;

Dla uzupełnienia wiadomości polecamy lekturę artykułów:

  1. Feromony - czym są i jak działają? Sekret atrakcyjności i pewności siebie
  2. Co to są feromony w perfumach
Powiązane wpisy na blogu
Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!