Jak powiększyć penisa? 4 niezawodne artykuły z naszego sklepu

Jak powiększyć penisa? 4 niezawodne artykuły z naszego sklepu

Opublikowano: 2017-01-26 15:07:55
Kategorie: Mężczyzna

Z badań wynika, że ponad połowa mężczyzn nie jest zadowolona z długości swojego członka. Jest to jeden z najczęstszych kompleksów panów, który wpływa na zmniejszenie pewności siebie, a także spadek zadowolenia z seksu. Obawa przed zawodem sprawionym partnerce zachęca mężczyzn do powiększenia członka. Część takich zabiegów może przynieść niepowołane skutki. Jakie metody są bezpieczne i efektywne?

Historia powiększania penisów

Od wieków męskie narządy płciowe miały ogromne znaczenie w kulturze i rytuałach. Ich rolą jest przecież reprodukcja, a instynkt przedłużenia gatunku u samców jest bardzo silny. Dowodem na to są m.in. znalezione przez archeologów sztuczne penisy sprzed ponad 20 tysięcy lat. Z ust płci pięknej pada niekiedy uszczypliwe stwierdzenie: „faceci myślą penisem”. Mimo negatywnego wydźwięku tego powiedzenia nie sposób zaprzeczyć, że oprócz cech fizycznych, męskie przyrodzenie ma także swój wymiar duchowy. To ono sprawia, że mężczyzna czuje się mężczyzną, a jego rozmiar w dużej mierze przekłada się na poziom pewności siebie.

Dawka wiedzy

Dla zainteresowanych tematem powiększania członka przygotowaliśmy obszerny poradnik: Kompleks rozmiaru członka – Czy powiększenie penisa jest możliwe? 8 sprawdzonych metod.

Indyjska metoda - pocieranie członka żądłami os

Techniki powiększania penisa stosowano wiele wieków temu. W najbardziej znanej księdze poświęconej miłości fizycznej, Kamasutrze, można znaleźć receptę na wydłużenie członka. Na szczęście indyjska metoda, pocieranie penisa żądłami os, nie jest już stosowana.

Starożytna sztuka miłości - kamasutra

Arabska metoda JELQ

Arabowie stosowali z kolei metodę jelq. Tajniki treningów przekazywali sobie z pokolenia na pokolenie, a pokaźnych rozmiarów penis był w ich kulturze symbolem siły i płodności. Już od najmłodszych lat chłopcy musieli systematycznie ćwiczyć swoje prącie i uczyć się panować nad oddechem. Legendy głoszą, że dzięki ćwiczeniom w rok można było uzyskać pokaźne rozmiary penisa – 25 cm długości i 12 cm obwodu. Przeczytaj więcej w artykule: Skuteczne sposoby powiększania penisa #1 Arabska metoda JELQ.

Chińskie metody operacyjne

W jednej z chińskich opowieści z XVII wieku pojawia się informacja o operacyjnym powiększaniu penisa. Metodą wydłużenia męskiego członka było wszczepienie w niego kawałków psiego penisa we wzwodzie… Narząd psa obcinało się podczas kopulacji, kroiło na plasterki i implementowało w naciętego penisa pacjenta.

Powiększanie penisa po Jawajsku - czyli wszczepienie kamieni pod skórę

Jawajczycy zamiast wydłużania członka wprowadzali pod skórę kamyki, dzięki czemu ich penis był twardszy. Ten zabieg umożliwiał większe zadowolenie partnerki.

Bezoperacyjne powiększanie penisa

Mimo że wiele klinik specjalizujących się w operacjach plastycznych ma w swojej ofercie powiększanie penisa, ta opcja nie jest w pełni bezpieczna, a efekty nie są spektakularne. Dzięki mechanicznemu poluzowaniu więzadeł:

 • część prącia wysuwa się na zewnątrz,
 • a penis zwiększa swoją długość o około 2 cm.

Operacja to najbardziej radykalna metoda, której skutkiem ubocznym może być m.in.

 • impotencja
 • czy zniekształcenie prącia.

Zanim podejmiesz decyzję o zabiegu spróbuj skorzystać z mniej inwazyjnych sposobów.

Mężczyzna mający kompleks małego członka

Tabletki na powiększanie penisa

Jedną z najpopularniejszych współczesnych metod zwiększenia rozmiaru członka jest stosowanie preparatów farmakologicznych. Dobre tabletki na powiększenie penisa zawierają substancje podnoszące poziom męskich hormonów płciowych, przede wszystkim testosteronu. Ten sposób powiększania penisa jest popularny m.in. wśród aktorów filmów pornograficznych. Średnia długość ich penisów to ponad 20 cm. Suplementy na powiększenie penisa podwyższają metabolizm, a tym samym wzmacniają mięśnie. Dzięki wytwarzaniu większej ilości tlenku azotu w organizmie osoby stosującej tabletki rośnie także libido. Substancje zawarte w środkach mają za zadanie zwiększyć chłonność ciał jamistych w prąciu. Dzięki temu podczas erekcji do członka dostaje się większa ilość krwi. Ogromną zaletą wyboru tej metody jest wygoda stosowania. Zażywanie tabletek wymaga systematyczności, ale nie zabiera czasu (jak w przypadku ćwiczeń czy używania pompki). Suplementy są też stosunkowo niedrogie. Efektem ich stosowania jest:

 • wydłużenie i zwiększenie objętości prącia,
 • podniesienie libido,
 • dłuższa erekcja,
 • wytrzymałość podczas seksu
 • oraz większa ilość produkowanej spermy.

Przykładem sprawdzonego suplementu, stworzonego na bazie naturalnych składników jest Penilarge. Środek powstał dzięki wieloletnim badaniom prowadzonym przez ekspertów, z udziałem urologów. Jest to produkt najczęściej wybierany przez naszych klientów. Najważniejsze jest to, że powoduje trwały efekt, a skuteczność zawdzięcza synergii składników:

 • L-Arganiny,
 • buzdyganku ziemnego,
 • palmy sabalowej
 • i żeń-szenia syberyjskiego.

Certyfikaty jakości i informacje na temat stosowania tabletek znajdują się na podstronie z produktem.

Zdjęcie z opakowaniem tabletek powiększających członka

Pompki powiększające penisa

Do dyspozycji mamy też magiczne urządzenie, powiększające penisa doraźnie. To również dobra alternatywa dla osób borykających się z problemami z erekcją. Zastosowanie pompki powiększającej członka umożliwia natychmiastowe zwiększenie ilości krwi w ciałach jamistych prącia i przyspieszenie wzwodu. Jak to działa? Podczas użycia w urządzeniu wytwarza się podciśnienie powodujące mikropęknięcia w tkance członka. Regenerując się tkanki rozrastają się.

Grafika przestawiająca pompkę do penisa

Długotrwałe stosowanie pompek poprawia ukrwienie penisa i pozwala dostać się do ciał jamistych coraz większej ilości krwi. Dzięki temu członek zwiększa swą długość i objętość. Na rynku dostępne są pompki powiększające penisa w dwóch wersjach: aparaty próżniowe oraz pompki wodne.

Extendery do powiększania członka

To urządzenie, mimo że nie wygląda zbyt zachęcająco pozwala osiągnąć imponujące efekty. Ekspandery działają rozciągająco i powodują namnażanie się tkanek w procesie regeneracji.

Bardzo ważne jest, aby wybrać bezpieczny model dobrej jakości. Powinien on posiadać fukcję "lock and load" dopasowującą sprzęt do penisa i uniemożliwiającą odczepienie. Extendery to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na zwiększenie penisa, polecany także przez lekarzy. Przyrząd jest rekomendowany m.in. po zabiegach i przy korekcie krzywizny prącia. Rozciąganie z użyciem extendera powinno trwać kilka godzin dziennie, a efekty są widoczne przy regularnym stosowaniu.

Extender - urządzenie do rozciągania członka

Żele na powiększanie penisa

Kolejną metodą na pozbycie się kompleksów i zwiększenie łóżkowych doznań swoich i partnerki są żele powiększające penisa. Najlepszy efekt można uzyskać stosując jednocześnie pompkę lub ekstender i żel. Środek zwiększa efektywność kuracji powiększającej i jest doskonały do pielęgnacji wrażliwej skóry członka. Polecanym preparatem jest Penilarge+ Gel. Osoby stosujące środek cenią go za skład oparty o wyciągi roślinne. Substancje aktywne zawarte w żelu wspierają regenerację tkanek i stymulują komórki do podziału. Dodatkowo preparat działa:

 • kojąco na podrażnienia,
 • nawilża
 • i odżywia skórę.

Wzmacniając naczynia krwionośne żel poprawia ukrwienie, co skutkuje pełniejszym wzwodem. Dużą zaletą stosowania tej metody jest to, że nie narusza gospodarki hormonalnej organizmu.

Żel Penilarge do stosowania bezpośrednio na członka

Naturalne powiększanie penisa

Najlepsze metody to te, które nie obciążają organizmu i nie powodują efektów ubocznych. Dlatego przy wyborze suplementów ważny jest naturalny skład, a przy kupnie urządzeń powiększających dobra jakość. Skuteczność kuracji zależy przede wszystkim od systematyczności, a efekty można zwiększyć łącząc metodę mechaniczną (exteneder lub pompkę) z tabletkami lub kremami na powiększanie penisa. Dodatkowo polecamy wykonywać ćwiczenia, zwiększające ukrwienie i jędrność penisa. Trening członka to naturalna metoda powiększania przyrodzenia, stosowana przez wiele pokoleń. Rozciąganie, masaże i napinanie mięśni na pewno nie zaszkodzą. Przykładowe ćwiczenia opisano w artykule: Skuteczne ćwiczenia na powiększenie penisa - 8 sprawdzonych technik

Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!