Jak stosować tabletki powiększające penisa Penilarge?

Jak stosować tabletki powiększające penisa Penilarge?

Opublikowano: 2017-06-23 19:23:27
Kategorie: Penilarge - FAQ

Z pewnością przeczytałeś już nasz pierwszy artykuł pt. Co to jest Penilarge?, a teraz chciałbyś dowiedzieć się więcej jak brać suplement? Rano czy wieczorem? Przed czy po posiłku? Jak dawkować preparat? Zapraszamy zatem do lektury tego wpisu – wyjaśniamy wszystko na temat dawkowania Penilarge.

Dawkowanie preparatu Penilarge

W temacie dawkowania preparatu powiększającego członka najlepiej zaufać producentowi. Na ulotce oraz opakowaniu tabletek przeczytasz, że należy przyjmować 1 do 2 kapsułek dziennie.

Zatem ile? Jedną czy dwie?

Możesz przyjąć, że powinieneś zażywać 2 tabletki Penilarge każdego dnia kuracji. Pamiętaj jednak aby nie przekraczać maksymalnej dziennej dawki sugerowanej przez producenta, gdyż przedawkowanie niektórych z jego składników (np. L-Argininy lub Żeń-szeńa) może wywołać skutki uboczne - o ewentualnych skutkach ubocznych piszemy w artykule: Czy Penilarge jest bezpieczny?.

Grafika przedstawiająca opakowanie tabletek powiększających penisa Penilarge

Penilarge - kiedy brać? Przed czy po posiłku? Rano czy wieczorem?

Ile osób zażywających suplement tyle również sposobów jego dawkowania. Istnieje wiele „szkół” i opinii, która z nich jest najlepsza. Niektórzy twierdzą, że najlepiej zażywać dwie tabletki, od razu rano. Inni, iż lepiej wieczorem lub bezpośrednio przed stosunkiem, by wywołać również doraźny efekt w postaci mocniejszej erekcji.

Jakie jest nasze zdanie na ten temat?

Brać przed czy po posiłku? W tej kwestii zalecamy zażywanie preparatu powiększającego członka Penilarge po posiłku. Przyjmowanie jakichkolwiek tabletek na pusty żołądek nie jest zalecane.

Zażywać Penilarge rano czy wieczorem? Najkorzystniej byłoby, gdyby działanie suplementu było rozłożone równomiernie przez całą dobę, zatem sugerujemy zażywanie jednej tabletki rano – po posiłku oraz jednej wieczorem – załóżmy po kolacji. W takim przypadku tabletki powiększające penisa będą działać zarówno w dzień jak i nocą. Drugą tabletkę możesz też zażyć na ok. pół godziny przed popołudniowym czy wieczornym seksem. Wywoła to wzmocnienie wzwodu na czas stosunku :)

Jak zażywać Penilarge?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej – najlepiej brać po 1 tabletce rano i wieczorem (lub przed seksem) oraz popić sporą ilością wody (ułatwi to rozpuszczenie preparatu i przyspieszy jego wchłonięcie).

Unikalna formuła tabletek na wzrost penisa Penilarge

Uzupełnienie informacji o powiększaniu prącia

Jeśli chciałbyś zgłębić wiedzę na temat powiększania członka, którą dzielimy się w ramach naszego bloga erotycznego, to koniecznie zapoznaj się z informacjami przedstawianymi w artykułach poniżej:

Przede wszystkim rozsądek – pamiętaj o bezpieczeństwie!

Nie przekraczaj dziennej dawki maksymalnej zalecanej przez producenta! Jednorazowo nie będzie miało to wpływu na Twoje zdrowie, jednak przy regularnym przedawkowywaniu możesz mieć objawy skutków ubocznych, o których piszemy tutaj.

W zestawie taniej!

Kupując większe ilości Penilarge otrzymasz upust:

Tabletki do powiększania penisa Penilarge - 1 opakowanie

60 tabletek

CENA: 149,90 zł

Zestaw do powiększania penisa zawierający 120 tabletek oraz krem Penilarge

120 Tabletek + Krem

CENA: 299,90 zł

TANIEJ O 60 zł!

Zestaw do powiększania penisa zawierający 60 tabletek oraz krem Penilarge

60 tabletek + Krem

CENA: 179,90 zł

TANIEJ O 30 zł!

Wiecej zestawów promocyjnych znajdziesz w kategorii Powiększanie penisa oraz jej podkategoriach.

Powiązane produkty
Dodaj komentarz

 (z http://)