Kulki gejszy - gadżet erotyczny dbający o Twoje zdrowie intymne

Kulki gejszy - gadżet erotyczny dbający o Twoje zdrowie intymne

Opublikowano: 2018-04-04 16:09:28
Kategorie: Kuleczki gejszy - porady, recenzje , O zabawkach erotycznych

Kulki gejszy są znane pod wieloma nazwami: kulki waginalne, kulki dopochwowe, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, kulki Wenus i wiele, wiele innych. Kulki gejszy mają więc wiele nazw, ale czym dokładnie są?

Kulki gejszy – co to jest?

Kulki gejszy to niewielkie zabawki o okrągłym kształcie, które mogą mieć wiele rozmiarów. Kulki waginalne mogą też być wykonane z przeróżnych materiałów – silikonu, metalu oraz szkła. Kulki waginalne mogą być najstarszą zabawką erotyczną świata! Kulki gejszy powstały w Japonii w okolicach roku 500 n.e. Używano ich pierwotnie jako dodatkową przyjemność podczas stosunku dla mężczyzn. W niedługim czasie zaczęły je stosować też kobiety.

Kulki waginalne mogą mieć różne średnice – małe i duże. Kulki, których używali Japończycy, były metalowe i zawierały rtęć. Jej ruch pobudzał mięśnie Kegla, co u niektórych kobiety wywoływało orgazm. Obecnie kulki gejszy są używane w podobny sposób. Niektóre kobiety noszą je cały dzień podczas zwykłych obowiązków domowych, by zbudować swoje podniecenie w ciągu dnia i rozładować je wieczorem w sypialni. Część kobiet potrafi operować kulkami gejszy w ten sposób, że łatwo doprowadzają się do orgazmu.

Nasz wybór: Kulki gejszy marki LELO:
LELO - Luna Beads Noir - kulki dopochwowe (waginalne)

Do czego używa się kulek gejszy?

Oprócz tego, że zapewniają przyjemność, kulki gejszy to powszechnie zalecany sposób na poprawę sprawności mięśni pochwy i wzmocnienie dna miednicy. Może to zwiększyć nie tylko doznania erotyczne, ale mieć także pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia. Silniejsze mięśnie Kegla oznaczają lepszą kontrolę nad trzymaniem moczu.

Wiele kobiet doświadcza nietrzymania moczu po urodzeniu dziecka lub wraz z upływem wieku. Popuszczanie moczu może być niewielkie, np. podczas kaszlu lub kichania, lub znaczne, które wpływa na normalne funkcjonowanie. Kontrolę pęcherza można poprawić poprzez wzmocnienie mięśni pochwy i miednicy.

Czytaj także: Jak profesjonalnie używać kulek gejszy?

Kuli gejszy – jak działają?

Podobnie jak przy dodawaniu ciężarków na siłowni, dodanie kulek gejszy do codziennej rutyny pomnożę wzmocnić mięśnie pochwy i dna miednicy. Gdy mięśnie te są „w formie”, usuwają takie problemy, jak nietrzymanie moczy czy brak satysfakcji seksualnej. Dzięki temu pochwa poczuje się odmłodzona i bardziej napięta. Ćwiczenia z kulkami gejszy są pomocne kobietom w każdym wieku.

Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla ułatwiają regularny trening mięśni Kegla. Obecność przedmiotu wewnątrz pochwy ułatwia ich napinanie. Dzięki nim mamy pewność, że napinamy i kurczymy odpowiednie grupy mięśni. Taki trening działa więc właściwie bez naszego wysiłku. Konstrukcja kulek gejszy powoduje mimowolne skurcze odpowiednich grup mięśni. Dzieje się tak dlatego, że same kulki zawierają w sobie jeszcze mniejsze kuleczki, które się poruszają.

Nasz wybór: Polecane kulki gejszy:

Korzyści stosowania kulek gejszy

  • Wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za utrzymywanie oraz przepływ moczu.
  • Ćwiczenia mięśni Kegla są odpowiednie także dla starszych kobiet, które zaczynają tracić kontrolę nad trzymaniem moczu.
  • Kulki gejszy mogą spowodować erekcję łechtaczki podczas podniecenia seksualnego.
  • Powodują rytmiczne skurcze podczas podniecenia seksualnego.
  • Wspierają mięśnie pęcherza, macicy i odbytnicy.

Jak używać kulek gejszy?

Włóż kulki waginalne do swojej pochwy. Możesz użyć nieco lubrykantu, aby łatwiej weszły. Uczucie ich obecności w środku będzie przypominało zwykły tampon. W zależności od masy kulek, doświadczysz, jak poruszają się wewnątrz pochwy. Są to bardzo delikatne ruchy, powodujące zacieśnianie się mięśni Kegla. W zależności od Twojej wrażliwości zaczniesz odczuwać podniecenie.

We-Vibe - Bloom (koralowy) - kulki gejszy sterowane z aplikacji na telefonie

PEŁNA OFERTA KULEK WAGINALNYCH W SECRETIVE.PL:

Dodaj komentarz

 (z http://)