Płyn antybakteryjny

Niepozorny gadżet o dużej mocy - wibrator króliczek B Swish bwild Deluxe Bunny

Niepozorny gadżet o dużej mocy - wibrator króliczek B Swish bwild Deluxe Bunny

Opublikowano: 2020-01-16 14:42:51
Kategorie: Recenzje

B Swish bwild Deluxe Bunny - niepozorny gadżet o dużej mocy. Wibrator doskonały na początek. Recenzja.

Wygląd B Swish bwild Deluxe Bunny - Przyjemny dla oka

B Swish bwild Deluxe Bunny rzucił mi się w oczy, kiedy szukałam idealnego dla siebie wibratora króliczka. Znam ten rodzaj stymulacji i bardzo go lubię, jednak znalezienie idealnego gadżetu erotycznego przypomina szukanie idealnej torebki. Musi przecież być ładna, elegancka, z wystarczającą ilością przegródek i najlepiej uniwersalna - pasująca zarówno do bluzy, jak i do marynarki. Wibrator, który mnie do siebie przekona, to taki, który ma ładny kolor, wydaje się praktyczny i wygodny w użytkowaniu, wykonany jest z bezpiecznych materiałów, a do tego najlepiej wodoodporny.

Wibrator króliczek B Swish bwild Deluxe Bunny w kolorze turkusowym w otwartym pudełku - widok z boku gadżetu

Ciekawy i ergonomiczny kształt

Model króliczka od B Swish ma dla mnie bardzo przyjemny wygląd i ciekawy kształt, co wywołało ogromne zainteresowanie tym gadżetem. Na zdjęciach produktu szybko zauważyłam, że górna część wibratora ma przyjemnie zaokrągloną i pogrubioną końcówkę, a część łechtaczkowa jest bardzo bliska samemu trzonowi, który wprowadza się do pochwy. W mojej sytuacji jest to punkt obowiązkowy przy poszukiwaniach wibratora króliczka, bo odległość od pochwy do łechtaczki jest dość duża. Wiele modeli wibratorów typu króliczek niestety w moim przypadku końcówką łechtaczkową nie dotyka tego tak istotnego dla mnie miejsca. Zdecydowałam się poznać właśnie bwild Deluxe Bunny, ponieważ sądziłam, że w tym wypadku moja łechtaczka będzie miała przyjemność bardzo bliskiego kontaktu z dwoma miękkimi uszkami króliczka. Nie myliłam się :)

Wibrator króliczek B Swish bwild Deluxe Bunny - Szczegóły i dane techniczne

Marka B Swish jest obecna na rynku od 2017 roku, bardzo szybko zyskała uznanie i zaufanie klientów. Produkty są wykonane z bezpiecznego silikonu, dzięki czemu możemy mieć gwarancję najwyższej jakości. W przypadku bwild Deluxe Bunny nie mogło zatem być inaczej. Ten gadżet erotyczny jest wykonany z wysokogatunkowego silikonu i plastiku ABS niezawierającego ftalanów. Silikon jest bardzo gładki i przyjemny w dotyku, co daje miłe i delikatne wrażenia przy stymulacji. Kartonowe, estetyczne opakowanie zawiera trzy zdjęcia wibratora w różnych pozycjach, przez co oglądając pudełko możemy sprawdzić, jak prezentuje się gadżet bokiem i przodem. Po otwarciu można wyciągnąć kartonik z plastikowym wkładem o dopasowanym do wibratora kształcie. Producent dołącza cienką broszurkę z instrukcją i jednocześnie kartą gwarancyjną w kilku językach. W instrukcji znajdziemy opis m.in. w języku angielskim i niemieckim, jednak wersja polska nie została zawarta. 

Materiałowy pokrowiec do wibratora, który ukryje go przed wścibskimi :)

Bardzo wygodnym i praktycznym dodatkiem od producenta jest miękki materiałowy pokrowiec, do którego można schować wibrator. Wówczas zajmuje mniej miejsca niż trzymany w oryginalnym opakowaniu, a także, co ważne dla wielu, zawartość nie wzbudza podejrzeń. Sam króliczek w opakowaniu położony jest na boku, co pozwala zobaczyć go od razu niemal w pełnej okazałości. Bwild Deluxe Bunny to wibrator na dwie baterie AAA, które nie znajdują się w zestawie. Niezwykle ważną dla mnie cechą jest także to, że króliczek jest wodoodporny! Dzięki temu każda kąpiel od tej chwili może być wyjątkowa... :)

Wibrator króliczek B Swish bwild Deluxe Bunny w materiałowym pokrowcu

PRO-TIP: Pamiętaj o odpowiednim lubrykancie! Nawet najlepsza zabawka erotyczna nie sprosta Twoim wymaganiom jeśli nie zadbasz o nawilżenie. W tym celu sprawdź jak wybrać lubrykant? Dla omawianego w tym artykule "króliczka" zalecamy lubrykanty na bazie wody

Pierwsze wrażenia

Po pierwszym otworzeniu wibratora, żeby włożyć do niego baterie, zmartwiłam się, że trafił mi się element z wadą fabryczną. Przecież takie usterki się zdarzają i nikt nie ponosi za to odpowiedzialności - zwykły przypadek, tym razem wypadło na mnie. Zmartwiona poszłam wyżalić się mężowi, który jedynie uśmiechnął się szczerze, wziął gadżet w ręce i, jak za dotknięciem magicznej różdżki, złożył wibrator i go uruchomił. Wyjaśnił mi wtedy, że szary panel z przyciskami po włożeniu baterii i dokręceniu, mocno wciska się w niebieską plastikową część, a przez to uszczelnia połączenie i nie pozwala na dostanie się do niego wody.

Uruchomienie wibratora

Wibrator króliczek B Swish bwild Deluxe Bunny - podświetlone przyciski

Z ulgą uruchomiłam króliczka i na szybko zapoznałam się z dostępnymi trybami wibracji. U podstawy rączki znajdują się dwa przyciski, które bez trudu są wyczuwalne pod palcami, co ułatwia sprawę, kiedy króliczek jest poza zasięgiem wzroku. Dodatkowo guziczki są podświetlane, co w ciemności ułatwia wciśnięcie odpowiedniego. Dolny przycisk służy do włączenia wibratora, a górny do zmiany poziomu wibracji. Bwild Deluxe Bunny oferuje 6 poziomów wibracji - 3 jednolite i stabilne o coraz większym natężeniu, i 3 tryby pulsacyjne o zróżnicowanej prędkości i sile drgań.

B Swish bwild Deluxe Bunny - rozłożony wibrator przed uruchomieniem

Grubsza, górna część daje przyjemny efekt wypełnienia, a uszy króliczka dotykają łechtaczki. Bardzo przyjemne wrażenia daje to, że uszka okalają łechtaczkę, tym samym nieco ją izolując od małych warg sromowych. Dzięki temu jest całkowicie odkryta i wówczas bez trudu można ją drażnić palcem czy językiem partnera ;) Wibracje są dość silne i zróżnicowane jak na gadżet zasilany małymi bateriami. Przetestowałam go także podczas kąpieli i w trakcie brania prysznica. Niezwykle przyjemnie używa mi się go właśnie przy tej drugiej codziennej czynności, bo bwild Deluxe Bunny daje bardzo ciekawe odczucia podczas stymulacji na stojąco. Po umieszczeniu w pochwie i delikatnemu skierowaniu główki wibratora w stronę kości ogonowej, wibracje są odczuwalne w okolicach odbytu, a to jest dla mnie fantastyczne doświadczenie, z którym do tej pory się nie spotkałam!

Porada eksperta: Pamiętaj o higienie i komforcie! Do czyszczenia zabawek erotycznych możesz używać specjalnie przeznaczonych do tego płynów antybakteryjnych, które znajdziesz w naszym sexshopie. Czytaj także: Jak dbać o gadżety erotyczne?

B Swish bwild Deluxe Bunny to najlepszy gadżet dla...

Należę do tych kobiet, które uwielbiają gadżety erotyczne, bo te znacznie poszerzają możliwości masturbacji w pojedynkę czy w parze. Dzięki gadżetom zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mają szansę na poznanie swoich preferencji i upodobań. Jako kobieta mająca doświadczenie z gadżetami erotycznymi i znająca już swoje preferencje, mogę powiedzieć, że testowany wibrator króliczek doskonale nadaje się dla dziewczyn i kobiet, które dopiero rozpoczynają poszukiwania swoich preferencji i idealnego gadżetu. Króliczek od B Swish pozwala sprawdzić, czy sam efekt wibracji jest dla kobiety przyjemny - jeśli tak, to czy lepsza jest wibracja w trybie stałym, czy pulsacyjnym. Wibrator daje możliwość sprawdzenia poziomu satysfakcji z wibracji w pochwie, jak i na łechtaczce. Pracujący silniczek jest jeden, przez co po uruchomieniu wibratora drganiom podlegają obie części jednocześnie - zarówno pochwowa, jak i łechtaczkowa.

B Swish bwild Deluxe Bunny - kartonowe opakowanie

W wibratorze nieco zabrakło mi możliwości cofnięcia trybu drgań do poprzedniego. W czasie użytkowania często lubię zmniejszyć siłę wibracji, by za chwilę zwiększyć ich natężenie, a tym samym odczuwać silniejsze doznania. Króliczek od B Swish nie daje mi takiej możliwości, bo w celu cofnięcia się do poprzedniego trybu muszę przeskoczyć je wszystkie kolejno. W moim przypadku króliczek lepiej sprawdza się w czasie masturbacji na stojąco niż w pozycji leżącej. Przy masturbacji podczas leżenia na plecach część łechtaczkowa sprawia wrażenie ciężkiej i zsuwa się z miejsca docelowego, natomiast na stojąco daje idealne dopasowanie. Warto próbować, eksperymentować i sprawdzać. Nasze pierwsze spotkania nie były owocne, bo ciężko było się nam dogadać, jednak po kilku próbach udało nam się znaleźć wspólny język. Jestem przekonana, że jeśli polubisz wibracje, to znajdziesz odpowiednią dla siebie pozycję. Cena wibratora króliczka jak na możliwości, które oferuje, nie jest wygórowana i w mojej opinii w stu procentach adekwatna.

Polecane wibratory króliczki B Swish:
Dodaj komentarz

 (z http://)