Orgazm punktu G a zabawa wibratorem?

Orgazm punktu G a zabawa wibratorem?

Opublikowano: 2018-03-15 09:22:45
Kategorie: O zabawkach erotycznych , Wibratory - poradniki, opinie i recenzje

Punkt G to jedno z najbardziej intensywnie poszukiwanych miejsc na kobiecym ciele. W osiągnięciu tego celu nieodzowną pomocą będzie odpowiedni wibrator.

Punkt G to mityczny już punkt na mapie erotycznej kobiecego ciała. Każdy wie, że istnieje, ale nikt nie zdołał go odnaleźć i odpowiednio pieścić. Nie pomagają kolejne poradniki i setki artykułów, jak odszukać ten niewielki guziczek. Dla większości nadal jest on równie osiągalny co garniec złota na końcu tęczy. Bardziej sprytni mężczyźni nie marnują czasu i sięgają po sprawdzone gadżety erotyczne.

Punkt G - co to jest i gdzie się znajduje?

Punkt G przez długi czas był jedynie spekulacją naukowców. Całkiem niedawno jednak seksuolodzy potwierdzili jego istnienie, co uruchomiło lawinę zwolenników pieszczenia tego konkretnego punktu, czy też właściwie przestrzeni. Naukowcy określają ją jako chropowatą strukturę, która jest umiejscowiona na przedniej ścianie pochwy około 2-3 cm od jej wejścia. W chwilach pobudzenia seksualnego punkt G powinien być łatwiej wyczuwalny, bowiem uwypukla się i powiększa, dlatego najlepiej poszukiwania zacząć po dłuższej grze wstępnej.

Trudna droga do przyjemności

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego niż odszukanie punktu G. W końcu wystarczy pobudzić partnerkę, a następnie zwinnymi palcami wyruszyć w jej głąb na poszukiwania tego magicznego "przycisku". Nie bez powodu jednak struktura ta uważana jest za mityczną. Jej odszukanie to zadanie dla bardziej doświadczonych i na pewno bardzo cierpliwych kochanków. Wystarczy poczytać instrukcje, które mówią o konkretnych pozycjach, w jakich najłatwiej odszukać punkt G, mianowicie kucając lub leżąc po turecku. Podczas samodzielnych zabaw nie jest to aż tak trudne, ale stymulacja punktu G podczas penetracji w tych pozycjach nie jest możliwa. Innymi słowy, stymulacja punktu G rzadko powiedzie się z użyciem penisa niezależnie od jego wielkości czy grubości. Tam, gdzie nie daje rady ludzkie ciało, z pomocą przychodzą odpowiednie zabawki erotyczne.

Wibrator punktu G - niepotrzebna zabawka czy niezbędny gadżet?

Wibratory punktu G mają bardzo charakterystyczny wygląd: są zakrzywione, a ich końcówka zazwyczaj przypomina kształtem jajo osadzone na tubie. Zakrzywienie występuje nie bez powodu, bowiem to dzięki specyficznemu kształtowi wibratora możliwa jest skuteczna stymulacja punktu G i osiągnięcie w ten sposób orgazmu. Dzięki zakrzywionej linii wibrator punktu G jest w stanie bez przerwy i bez nadmiernych trudności stymulować punkt G. Nie trzeba przy tym trudzić się z odszukaniem tej mitycznej struktury, bo wibratory są tak skonstruowane, by podczas samej penetracji nimi stymulacji był poddawany właśnie punkt G.

Zdziwienie może z kolei budzić owalny kształt na końcu wibratora, jednak i on ma swoje praktyczne zastosowanie. Przede wszystkim ułatwia wprowadzenie wibratora do pochwy. Po drugie natomiast zwiększa powierzchnię, która może stymulować punkt G. Dzięki temu nie trzeba manipulować wibratorem niczym złodziej wytrychami przy zamku - wystarczy go wsadzić i nim poruszać, by doświadczyć po raz pierwszy tego, co nazywane jest orgazmem punktu G i kobiece wytrysku bardzo często mu towarzyszącego.

Wibrator punktu G - lenistwo czy praktyczność?

Bardziej ambitni kochankowi wzbraniają się przed używaniem wibratora, a już szczególnie tak specjalistycznego. Próbują swoich sił i mierzą się z poszukiwaniami. Skorzystanie z fachowej pomocy to nie powód do wstydu. Szczególnie na początku wibrator punktu G może okazać się bardzo pomocy. Partnerce dostarczy przyjemności, a mężczyźnie oszczędzi frustracji z powodu niemożliwości odszukania punktu G.

Wibratory do stymulacji punktu G to idealne rozwiązanie zarówno dla mniej jak i bardziej doświadczonych mężczyzn, ale też idealna zabawka dla kobiet chcących poznać nowe odmiany orgazmów. Uważa się bowiem, że kobiety ą w stanie odczuwać różne ich rodzaje, m.in. pochwowy, łechtaczkowy, punktu G, sutkowy. Orgazm punktu G na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Aby jednak nie zamienił się w festiwal frustracji i niezadowolenia najlepiej sprawdzić ofertę sklepów erotycznych i zaopatrzyć się w ten niepozorny wibrator.

Dodaj komentarz

 (z http://)