Penilarge a alkohol

Penilarge a alkohol

Opublikowano: 2018-02-07 15:11:33
Kategorie: Penilarge - FAQ

Alkohol nie wpływa negatywnie na działanie preparatu Penilarge. Warto jednak pamiętać, że mowa tutaj o małych ilościach alkoholu. Nie można bowiem wykluczyć, że generalnie alkohol negatywnie oddziałuje na męską sprawność seksualną oraz może wywoływać pewne skutki uboczne, dotyczące chociażby jakości erekcji. Potwierdzają to liczne badania naukowe w tej kwestii, które mówią o tym, że alkohol dla mężczyzny w sprawach seksu odgrywa bardzo ważną, niestety negatywną rolę.

Niekorzystny wpływ alkoholu na męską potencję

Przede wszystkim alkohol niezbyt korzystnie wpływa na erekcję. Po spożyciu sporej ilości alkoholu funkcje seksualne nie są tak dobrze kontrolowane - mężczyzna może mieć problem z osiągnięciem wzwodu oraz utrzymaniem erekcji podczas stosunku. Alkohol jest ponadto metabolizowany w wątrobie - jego nadmiar w organizmie prowadzi do zmniejszenia syntezy męskich hormonów płciowych, w tym tego najważniejszego, czyli testosteronu. Jego niedobór w znaczny sposób upośledza sprawność seksualną, a także powoduje zaburzenia erekcji oraz wytrysku. Dodatkowo alkohol źle wpływa na czerwone komórki krwi, które transportują tlen do wszystkich części ciała, w tym do męskiego przyrodzenia. Może to powodować niedostateczne usztywnienie penisa, a także kłopoty z utrzymaniem erekcji podczas stosunku.

Alkohol w rozsądnych ilościach

Alkohol w niewielkich ilościach (kieliszek wina bądź jedno piwo) pomaga w rozluźnieniu oraz pozwala na relaks. Dzięki niemu można poczuć się bardziej pewnym swoich umiejętności, a także zyskać w niektórych sytuacjach większą odwagę do realizacji swoich pragnień czy fantazji. Niewielka ilość alkoholu pomaga także w utrzymaniu lepszej atmosfery w alkowie dla obu partnerów i może nieść pozytywne skutki dla samego współżycia - warto jednak pamiętać, że zasada ta nie działa, gdy w organizmie jest nadmiar tej substancji. Dlatego też, aby utrzymać swoje życie seksualne na wysokim poziomie warto zdecydować się na ograniczenie alkoholu, nie tylko jako środek wspomagający efekty przy przyjmowaniu preparatu Penilarge. Z pewnością przyczyni się do polepszenia jakości życia seksualnego i spełniania się mężczyzny podczas seksu.

Dodaj komentarz

 (z http://)