Po co używać kulek gejszy - przyjemne z pożytecznym :)

Po co używać kulek gejszy - przyjemne z pożytecznym :)

Opublikowano: 2018-04-05 16:13:45
Kategorie: Kuleczki gejszy - porady, recenzje , O zabawkach erotycznych

Kulki waginalne to zabawka erotyczna, która zapewnia świetne doznania intymne. Co więcej, używanie kulek gejszy wpływa też na zdrowie. Te niewielkie kuleczki mogą mieć ogromny wpływ na siłę i funkcje mięśni pochwy oraz dna macicy. Używając kulek dopochwowych, zapewniasz sobie zdrowie oraz niesamowite doznania.

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy to niewielki urządzenia, które wymyślono w V wieku n.e. w Japonii. Służyły jako gadżet erotyczny, po pewnym czasie odkryto jednak ich dodatkową, niemniej ważną funkcję. Dzięki nim możemy zwiększyć siłę mięśni Kegla. Mięśnie Kegla opinają pochwę, co powoduje, że wpływają na jakość życia erotycznego (rozszerzenie informacji: Czym są mięśnie Kegla?). Silne mięśnie Kegla to najłatwiejsza droga do silnego orgazmu. Powodują, że łatwiej nam kontrolować skurcze mięśni podczas orgazmu. Pochwa staje się ponadto bardziej responsywna podczas seksu – dzięki lepszemu ukrwieniu. Dobrze wyćwiczone mięśnie Kegla dają ponadto możliwość odkrycia nowych, nieznanych dotąd technik seksualnych. Warto przeczytać artykuł: Kulki gejszy - gadżet erotyczny dbający o Twoje zdrowie intymne - czym jest i jak działa?

Nasz wybór: Kulki gejszy marki LELO:
Rianne S - Pussy Playballs (nude) - kulki gejszy

Kulki gejszy w profilaktyce zdrowotnej

Mięśnie dna macicy i pochwy powinny być trenowane przez całe życia. Gdy są silne, zapobiegają przepuszczaniu moczu. Ćwiczenia mięśni Kegla są ponadto bardzo ważne w przypadku kobiet planujących ciąże. Im silniejsze, tym łatwiejszy może być poród. Rehabilitacja oraz powrót do normalnych kształtów będzie także przyspieszony.

Kobiety powinny ćwiczyć mięśnie Kegla już w młodym wieku. Zapobiegnie to spoczynkowemu oraz wysiłkowemu nietrzymaniu moczu. Wiele kobiet popuszcza mocz w codziennych sytuacjach, np. podczas kichnięcia lub kaszlu. Dzieje się tak przede wszystkim u kobiet starszych oraz tych, które urodziły co najmniej jedno dziecko. Bardzo często ma to związek ze zbyt słabymi mięśniami Kegla. Ćwiczenia przy użyciu kulek dopochwowych zapobiegną wielu nieprzyjemnym schorzeniom, takim jak wypadanie macicy lub obsuwanie się ścian pochwy.

Czytaj także: Jak profesjonalnie używać kulek gejszy?

Kulki gejszy a seks

Kulki gejszy to nie tylko narzędzie do poprawy zdrowia. Kulki waginalne mogą zapewnić mnóstwo intymnych przyjemności. Trening przy ich pomocy może znacznie podnieść jakość naszego życia erotycznego, będzie też świetnym sposobem na jego urozmaicenie. Kulki gejszy zawierają w swym wnętrzu jeszcze mniejsze kuleczki, które obijają się o ścianki. Umieszczenie tych kulek wewnątrz pochwy będzie stymulowało otaczające ją mięśnie do wytężonej pracy.

Podczas noszenia kulek dopochwowych możemy wykonywać zwykłe czynności dnia codziennego. Możemy też skupić się wyłącznie na ćwiczeniach, by podnieść ich efektywność. Kulki waginalne prowokują mięśnie waginy do mikroskurczów. Pochwa pracuje, starając się utrzymać je wewnątrz. Na początek możemy wykonywać kilkunasto- lub kilkudziesięciominutowe ćwiczenia. Po przyzwyczajeniu się możemy nosić je przez kilka godzin w ciągu każdego dnia.

Nasz wybór: Polecane kulki gejszy:

Przeciwwskazaniami do noszenia kulek gejszy jest okres, ciąża oraz czas porodu. O higienę kulek należy dbać poprzez regularne i dokładne mycie. Należy stosować się do zaleceń producenta, czyli używać wody z mydłem lub specjalnego preparatu przeznaczonego do czyszczenia zabawek erotycznych.

PEŁNA OFERTA KULEK WAGINALNYCH W SECRETIVE.PL:

Dodaj komentarz

 (z http://)