Polacy w sex shopie wciąż się wstydzą - internet zapewnia dyskrecję!

Polacy w sex shopie wciąż się wstydzą - internet zapewnia dyskrecję!

Opublikowano: 2017-01-03 14:31:21
Kategorie: Aktualności , Styl życia

W naszym kraju temat seksu (zwłaszcza tego mniej pruderyjnego) wciąż jest tematem tabu. Nic dziwnego, że spełnianie łóżkowych fantazji przychodzi nam z takim trudem – przecież kupowanie sexgadżetów to wstyd! Jak rozwiązać ten problem?

Czy seksu trzeba się wstydzić?

Seks jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jaka może się przydarzyć człowiekowi. Może być wyrazem miłości, czułości lub pożądania. Ponadto jest także potrzebą, którą należy spełniać – dla własnego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Często o tym zapominamy i gdy partner lub partnerka porusza ten temat… się wstydzimy.

Polacy seksu się wstydzą: nie lubią rozmawiać o seksie (nawet ze swoimi partnerami!), boją się łóżkowych eksperymentów (a może boją się mówić o sowich potrzebach?), a gdy mają odwiedzić sex shop, to zapadają się pod ziemię. A co jeśli ktoś mnie zobaczy? Co pomyśli? Co powie?

Kobieta z kondomem - przed seksem

Natury nie oszukasz! Nie skazuj się na nudny seks!

Nie warto skazywać się na „nudny” seks tylko dlatego, że ktoś krzywo spojrzy lub coś sobie pomyśli! Jak się okazuje, to kobiety mają ochotę (lub po prostu częściej ją okazują) na zabawy i igraszki z wykorzystaniem różnorodnych akcesoriów. Każdy sklep erotyczny oferuje korki analne, wibratory, kajdanki – a używanie tego typu gadżetów absolutnie nie jest zboczeniem!

Nie bój się wizyty w sex shopie, to naturalna sprawa. Jeśli jednak wciąż obawiasz się, że nie będziesz wiedzieć jak się zachować… to polecamy sexshop internetowy. Jest to także genialne rozwiązanie dla tych, którzy wiecznie nie mają czasu – listonosz lub kurier przyniesie zamówienie wprost do Twojego domu.

Para znudzona zwyczajnym seksem

Sexshop internetowy – jak działa?

Internetowy sklep erotyczny to pewność, że Twoje intymne sprawy pozostaną prywatne. Zakupu dokonujesz wtedy, gdy masz ku temu warunki. Możesz przeglądać ofertę danego sex shopu nawet przez kilka godzin: sex gadżety możesz porównywać, sprawdzać ich zastosowanie, a nikt nie będzie Cię pospieszał.

Pomimo iż naprawdę nie ma czego się wstydzić, to internetowe sexshopy szanują Twoje uczucia. Twoje zakupy dotrą w estetycznym opakowaniu, całkowicie neutralnym. Nikt nie domyśli się sam, że w paczce kryją się zabawki erotyczne!

Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!