Metoda walki z zaburzeniami erekcji - tabletki na potencję

Metoda walki z zaburzeniami erekcji - tabletki na potencję

Opublikowano: 2017-03-16 15:49:29
Kategorie: Podnieś potencję

Zaburzenia erekcji zdarzają się wielu mężczyznom. Są sposoby, żeby poradzić sobie z tym problemem.

Zaburzenia erekcji - wstydliwy problem

Problemy z erekcją mogą mieć różne podłoże i przebieg. Czasem jest to problem dotyczący jej występowania, czasem chodzi tylko o długość trwania. Ponieważ tego typu problemy mają poważny wpływ na życie seksualne, nie należy ich bagatelizować. Mężczyźni raczej niechętnie chcą rozmawiać o problemach z erekcją, chociaż często właśnie uczciwa rozmowa z partnerką pozwoliłaby zdiagnozować przyczynę.

Niestety, mamy tu do czynienia z błędnym kołem. Jeśli erekcja nie wystąpiła podczas stosunku, partner zaczyna się tym stresować, co w efekcie powodować może kolejne problemy z erekcją.

Przyczyny problemów z erekcją?

Erekcja jest naturalną reakcją ciała na stan podniecenia. Potencja jest związana również ze zdolnością organizmu do samego odczuwania podniecenia.

Jakie mogą być przyczyny problemów z erekcją?

Jeżeli zdarza się to jednorazowo, to nie należy przejmować się tym epizodem, zdarzyć się bowiem może, że organizm po prostu danego dnia "nie będzie w formie". Natomiast jeśli problem ma charakter powtarzający się, albo wręcz nieustający, koniecznie należy dociec przyczyny. Problemy z erekcją często może powodować stres i przemęczenie.

Samopoczucie psychiczne ma ogromny wpływ na sposób funkcjonowania. Po długim dniu, można być bardzo dalekim od stanu podniecenia, kiedy myśli uciekają w stronę pracy, którą należy jeszcze wykonać. Inną przyczyną może być palenie papierosów, albo spożywanie alkoholu.

Jeszcze inną przyczyną mogą być przyjmowane leki, związane ze schorzeniami, na które cierpi mężczyzna. W takiej sytuacji, pomaga zmiana lekarstw. Oczywiście, mimo że panów nie dotyka kwestia menopauzy, z wiekiem potencja również może się zmniejszać.

Problemy z erekcją mogą mieć także przyczyny hormonalne. Czasem jest też tak, że problemy z potencją są objawem innych kłopotów, o których mężczyzna jeszcze nie wie, na przykład zaburzeń krążenia. Dlatego bardzo ważna jest diagnostyka - pozwoli ona ustalić, czy podłoże zaburzeń ma charakter psychiczny i emocjonalny czy też fizjologiczny.

Sposoby na męską potencję

Jeśli można po prostu wyeliminować czynnik wpływający negatywnie na potencję - na przykład papierosy czy leki, to świetnie. Jeżeli nie, pomóc mogą ogólnodostępne środki na potencję. Mogą być one przydatne także w sytuacjach stresowych. Kiedy mężczyzna długotrwale poddawany jest stresowi, spowodowanemu na przykład pracą może być znerwicowany także w łóżku. Będzie mieć erekcję, ale i równocześnie przedwczesny wytrysk. Na rynku dostępne są środki, które mogą temu zaradzić.

Dodatkowa wiedza

Sposoby powiększania penisa to w większości przypadków również metoda walki z problemami z potencją. Zapraszamy do lektury poradnika: Kompleks rozmiaru członka – Czy powiększenie penisa jest możliwe? 8 sprawdzonych metod.

Tabletki na potencję

Ponieważ, jak już wspomniano, wielu mężczyzn wzbrania się przed wizytą u lekarza pierwszego kontaktu czy seksuologa, traktując problemy z erekcją jako coś wstydliwego, na rynku dostępnych jest wiele tabletek na potencję bez recepty, które mogą pomóc. Warto jednak rozważnie dobierać suplementy diety i kupować je tylko z rzetelnego źródła, to znaczy w aptece lub w sprawdzonym sklepie internetowym. Środki na potencję, których nie wypisuje lekarz, mają przecież pomóc, a nie zaszkodzić. Oczywiście, zanim zastosuje się dany suplement, należy sprawdzić możliwe interakcje - szczególnie, jeśli zażywa się jakieś inne leki lub też cierpi na różnego rodzaju schorzenia.

Środek pobudzający erekcję - MAN TABS

Infografika przedstawiająca zalety tabletek na potencję dla mężczyzn MAN TABS

Spośród wielu dostępnych na rynków tabletek na erekcję bez recepty, warto wybierać te, których skład oparty jest na naturalnych elementach, na przykład ziołowych. Jednym z takich produktów jest MAN TABS. Zawiera on, stosowany jako środek na potencję już od starożytności:

  • żeń-szeń,
  • guaranę,
  • cynk
  • i selen.

Dodatkowo, te tabletki na potencję bez recepty zawierają L-argininę, która wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu, co ma znaczenie dla przepływu krwi w organizmie. MAN TABS zawiera również, pobudzający spermatogenezę buzdyganek, oraz korzeń Maca, będący silnym afrodyzjakiem. Ponieważ suplement ten ma szybkie i długotrwałe działanie, dla zauważalnego efektu wystarczy już jedna tabletka.

Wbrew temu, co często się twierdzi, leki na potencję bez recepty nie są szkodliwe dla układu krążenia, jeżeli oczywiście zażywa się je zgodnie z instrukcją dawkowania!

Polecane przez nas ziołowe tabletki erekcyjne

Potency Therapy

Potency Therapy

  • Cena: 82,10 zł
  • Ilość kapsułek: 60
  • Ocena: 4,5/5
Hirox

HIROX

  • Cena: 88 zł
  • Ilość kapsułek: 16
  • Ocena: 4,5/5

Dlaczego nie warto czekać i należy sobie pomóc?

Oczywistym jest, że problemy z erekcją mocno wpływają na kształt życia seksualnego, co z kolei może rzutować na inne sfery związku. Niespełnienie seksualne powoduje ogólną frustrację, wzmaga ryzyko konfliktów, oddala partnerów od siebie. Ponadto, mężczyzna mający kłopoty ze wzwodem coraz gorzej psychicznie się z tym czuje.

Warto wiedzieć, że częste erekcje mają generalnie korzystny wpływ na działanie członka - poprawiają jego ukrwienie, stymulują go. Jeśli więc zaprzestaje się na dłuższy czas aktywności seksualnej, trudniej jest do niej wrócić. Oczywiście, nie chodzi tu o czas kilku dni, czy nawet kilku tygodni. Nie można też popadać w strach, że chwilowe problemy z erekcją, będą rzutować na całe przyszłe życie seksualne. Nie zmienia to jednak faktu, że warto jak najszybciej rozwiązać tego typu kłopoty - czy to konsultując się z lekarzem czy też próbując zastosować odpowiedni suplement diety, a także rozmawiając z partnerką o swoich potrzebach i obawach.

Często, najlepszą metodą jest połączenie tych trzech elementów.

Dodaj komentarz

 (z http://)