Wibratory dla kobiet - nasz wybór

Wibratory dla kobiet - nasz wybór

Opublikowano: 2018-03-13 09:11:25
Kategorie: Babski świat , O zabawkach erotycznych , Wibratory - poradniki, opinie i recenzje

Czy kobiety potrzebują wibratora?

W 1982 roku po raz pierwszy publicznie odnotowano istnienie punktu G u kobiety.  Według odkrywcy (lekarza Ernsta Grafenberga) jest to nieduże miejsce zlokalizowane na górnej ścianie pochwy w odległości 2,5 – 5,0 cm od wejścia do pochwy. Według odkrywcy stymulacja tego miejsca może prowadzić do niesamowitych doznań u kobiety.

Jak się okazało punkt ten jest znany w innych kulturach już od wieków i został określony jako żeńska prostata. Na pewno wielu doznań zapewni samo poszukiwanie tego punktu. W trakcie stymulacji punkt ten nabrzmiewa, przez co łatwiej jest go namierzyć. Chcąc ten punkt namierzyć kobieta powinna usiąść po turecku i skorzystać z pomocy gadżetu jakim jest wibrator specjalnie przeznaczony do stymulacji punktu G. Do poszukiwań tego punktu stworzono specjalnie ukształtowany wibrator w postaci specjalnie zakręconej do góry końcówki.

Zazwyczaj wibratory stymulujące punkt G są pokryte silikonem medycznym, który jest bezpieczny dla całego ciała. Dodatkowo wyposażone są w kilka trybów wibracji, co pozwala dopasować rytm zabawy do indywidualnych potrzeb. W poszukiwaniu punktu G należy wibrator początkowo wkładać i wysuwać w wolnym tempie, aby móc wyszukać tajemnicze miejsce. Niektóre kobiety decydują się na przyłożenie wibratora do okolic punktu G i tam mocniej dociskać.

Nie tylko punkt G - warto spróbować również:

Są to wibratory polecane z uwagi na dostępność, cenę i funkcjonalność. Każdy z nich może poszczycić się wieloma zaletami.

Lelo Gigi

LELO Gigi 2

To dostępny i elegancki gadżet dla kobiet chcących przeżyć ponadprzeciętne wrażenia. Jest to wibrator punktu G znany wielu kobietom na całym świecie. Wibrator punktu G LELO Gigi 2 oferuje aż 8 programów wibracji, co pozwala na wybór stymulacji punktu G czy też tradycyjny masaż łechtaczki. Dodatkowo jest to gadżet łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy po każdym użyciu przepłukać wodą i wytrzeć do sucha lub zdezynfekować. Produkt ten jest objęty roczną gwarancją producenta, a dostępny jest w dwóch modnych kolorach jak:

Nomi Tang Wild Rabbit

Nomi Tang - Wild Rabbit (czarno-złoty) - niezwykły króliczek

Kolejnym znanym kobietom wibratorem jest wibrator króliczek, czyli Nomi Tang Wild Rabbit. Jest to gadżet zapewniający nieziemską rozkosz kobietom, który dodatkowo może pochwalić się estetycznym i ciekawym wyglądem. Jest to gadżet wykonany całkowicie z silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów i plastiku ABS. Wibrator ten jest wyposażony w aż 10 odmiennych trybów wibracji. Intensywność wskazanego trybu można kontrolować za pomocą wbudowanego touchpada. Ponadto wibrator ten został obdarzony akumulatorem litowo-jonowym, a gdy ten się wyczerpie można skorzystać z kabla USB, który sprawi, że po 2 godzinach znowu będzie w pełni naładowany. Dostępny w wersjach:

Womanizer W500 Pro

Womanizer W500 Pro

Należy również wspomnieć o wibratorze łechtaczkowym takim jak Womanizer W500 Pro. Jest to jedyny w swoim rodzaju wibrator z uwagi na swój bezdotykowy charakter. Jego działanie polega na pulsujących falach ciśnienia. Wystarczy tylko przyłożyć wibrator do łechtaczki i rozkoszować się nadchodzącym spełnieniem. Jest to produkt niezwykle elegancki(wyglądem przypomina wręcz Iphone). Posiada 8 trybów stymulacji, nakładkę stymulująca dla większych łechtaczek. Jest niezwykle higieniczny, a czyszczeniu podlega tylko wymienna nakładka. Produkt ten objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Picobong Zizo Innie Vibe

https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/wibratory/picobong/picobong-honi-czarny.html

Warto także wspomnieć o wibratorze klasycznym jakim jest Picobong Zizo Innie Vibe. Nowoczesny design sprawia, że zapragnie go mieć każda kobieta. Jest stworzony z myślą o kobiecej fizjonomii. Na pewno wzbogaci lub urozmaici kobiece życie erotyczne. Jest to wibrator działający dzięki dwóm bateriom typu AAA. Działa bez przerwy do dwóch godzin. Jest dostępny w takich kolorach jak:

Na interfejsie tego wibratora znajdują się 3 przyciski z funkcją blokady oraz możliwość wyboru osiemnastu stopni prędkości.

Podsumowanie

Różnorodność gadżetów dla kobiet sprawia, że mogą sięgnąć po nie osoby chcące poznać bliżej swoje ciało, które chcą wprowadzić swój związek na wyższy poziom przyjemności lub po prostu chcą przegonić nudę z sypialni. Dodatkowo obecny wszędzie elegancki design sprawia, że wibratory są chętnie kupowane także jako prezenty.

Dodaj komentarz

 (z http://)