Wibratory dla par - erotyczna rozkosz dla dwojga

Wibratory dla par - erotyczna rozkosz dla dwojga

Opublikowano: 2018-03-17 09:28:05
Kategorie: O zabawkach erotycznych , Wibratory - poradniki, opinie i recenzje

Jak urozmaicić życie seksualne? Czy można wspólnie walczyć z nudą czerpiąc z tego maksimum doznań? Oto idealny sposób na spełnianie nowych pragnień seksualnych - wibrator dla par.

Coraz więcej par w Polsce decyduje się na eksperymenty łóżkowe. Polacy są bardziej otwarci na nowe wrażenia i pragną walczyć z rutyną w łóżku. Poza wprowadzaniem nowych pozycji, urozmaicaniem zbliżeń strojami i odgrywanymi scenkami, warto zainwestować w gadżety erotyczne, które doprowadzą do granic rozkoszy oboje partnerów. Jedną z najlepszych zabawek erotycznych dla par będzie wibrator dla dwojga. W opinii publicznej przyjęło się, iż jest to dodatek dla kobiet. Jednak producenci zabawek erotycznych pomyśleli o przyjemności również mężczyzn i przygotowali wibrator dla par.

Dla kogo jest wibrator dla par?

To zabawka zdecydowanie dla każdego! Mogą z niej korzystać zarówno pary mało doświadczone, które rozpoczynają swoje łóżkowe przygody, jak i doświadczeni będący w długich związkach. Osoby będące w związku krótko, ale otwarte na przygody z pewnością będą zadowolone z takiego zakupu. Wibrator dla par sprawi, że zbliżą się do siebie znacznie bardziej, ponadto lepiej poznają swoje ciała i będą mogli czerpać z seksu maksimum już na samym początku. Długoletnie związki wprowadzając wibrator dla dwojga mogą urozmaicić swoje życie seksualne i znacznie zwiększyć poziom przyjemności z każdego zbliżenia. Nowe doznania odświeżą znajomość i nadadzą zabawom łóżkowym nowego charakteru.

Jaki wibrator dla par wybrać?

Są dwa podstawowe rodzaje wibratorów dla par. Pierwszym jest pierścień wibrujący, który nakłada się na penisa. W momencie włączenia urządzenia, zapewnia on intensywne wrażenia dla obojga. Wibracje (często można manipulować ich intensywnością i rodzajem pulsacji), pobudzają strefy erogenne i sprawiają, że seks jest jeszcze przyjemniejszy!  Kolejnym rodzajem wibratorów dla dwojga jest tak zwany masażer dla par. To podwójna przyjemność zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Taki wibrator jest w kształcie litery U. Jego pierwsza część umieszczana jest w pochwie partnerki, natomiast druga przylega do łechtaczki. Wibracje stymulują łechtaczkę kobiety, wprowadzając ją w stan rozkoszy, natomiast druga część stymuluje wewnętrzne strefy erogenne, a zarazem pieści partnera. Nie należy się obawiać, iż podwójna penetracja będzie niewygodna, czy bolesna dla kobiety, bowiem część dopochwowa wibratora jest malutka, ma ona jedynie zapewnić wibracje, co nie przeszkadza podczas penetracji. Oba rodzaje wibratorów są godne polecenia, z tym, że wibrator typu masażer dodatkowo pieści łechtaczkę partnerki. Jeśli nie możecie się zdecydować na jeden z nich, wybierzcie oba.

Jak przygotować się do zabawy z wibratorem dla par? Od kupna po sposób używania

Przede wszystkim należy wybrać dobrej jakości produkt. Najlepiej gdy jest to silikon medyczny, który jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów. Łatwo się go czyści. Istotne, aby wibrator nie zawierał ftalanów, które według badań mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Produkty do zabaw intymnych należy kupować w sprawdzonych sexshopach, które posiadają swoją renomę oraz dysponują dokładnymi opisami produktów.

Kolejnym krokiem jest odpowiednie przechowywanie wibratora. Nie powinien mieć on dostępu do zanieczyszczeń, kurzu i brudu. Warto przechowywać go w szczelnym opakowaniu. Przed użyciem wibratora poleca się dłuższą grę wstępną, albo dodatkowe nawilżenie, aby uniknąć dyskomfortu spowodowanego suchością. Jeśli to Wasz pierwszy raz z wibratorem, użyjcie go do gry wstępnej. Masujcie nim swoje ciała w delikatnych strefach erogennych: na udach, sutkach, piersiach… wczujcie się w te niesamowite wibracje.

Podsumowanie

Wibrator dla dwojga jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowicjuszy jak i doświadczonych par. Warto skorzystać z urozmaicenia tego typu, ponieważ wprowadzi do sypialni niesamowitą atmosferę. Wibrator dla dwojga jest skonstruowany w taki sposób, aby każdy z partnerów czerpał z jego użytkowania jak najwięcej przyjemności. Doskonała zabawa, silniejsze doznania, urozmaicenie oraz maksymalna bliskość obojga partnerów, to wszystko można osiągnąć dzięki wibratorowi dla par.

Powiązane wpisy na blogu
Szukaj na blogu

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!