Dlaczego wibratory króliczki to idealny wybór? 5 powodów

Dlaczego wibratory króliczki to idealny wybór? 5 powodów

Opublikowano: 2018-03-21 09:36:28
Kategorie: O zabawkach erotycznych , Wibratory - poradniki, opinie i recenzje

Wibratory stereotypowo kojarzy się przede wszystkim z przedmiotami, które w bardzo wyraźny sposób imitują kształt penisa. Tymczasem w rzeczywistości liczba dostępnych rozwiązań jeżeli chodzi o erotyczne zabawki zaliczane do kategorii wibratorów jest o wiele większa, niż nam się wydaje. Jedną z najciekawszych alternatyw dla tradycyjnych wibratorów, które z różnych względów nie wszystkim kobietom przypadają do gustu, są wibratory króliczki.

Króliczek, czyli niezrównane narzędzie kobiecej rozkoszy

Historia wibratorów króliczków jest niezwykle ciekawa. Oto, zostały one wynalezione w Japonii, zaś ich specyficzny kształt był podyktowany nie tylko chęcią sprawienia kobietom jak największej rozkoszy, ale także... koniecznością ominięcia erotycznej cenzury. Przez długi czas bowiem w Japonii obowiązywał ścisły zakaz produkcji oraz sprzedaży zabawek erotycznych. Wibrator króliczek kształtem nie przypominał penisa, nie kojarzył się tak bardzo z standardowymi zabawkami erotycznymi, dzięki czemu "króliczki" zostały w ramach wyjątku zaakceptowane przez japońskie władzy. W krótkim czasie, ten niezwykle interesujący gatunek wibratorów przeniósł się do Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, co rozpoczęło ogólnoświatową ekspansję króliczków.

Wibratory z króliczymi uszami cieszą się ogromną popularnością wśród nieco bardziej zaawansowanych amatorek zabaw z akcesoriami erotycznymi i są zgodnie uznawane za jedno z najlepszych narzędzi wywoływania kobiecej rozkoszy. Skąd tak doskonała opinia na temat tych niepozornych gadżetów? Oto 5 powodów, dla których wibratory króliczki

5 powodów, dla których kobiety uwielbiają króliczki

1. Wielofunkcyjność

Wielofunkcyjność w przypadku wibratorów z króliczymi uszami może oznaczać dwie różne rzeczy (będzie o tym mowa w dalszej części tekstu). W tym przypadku przez wielofunkcyjność rozumiemy to, że dzięki swojej specyficznej budowie wibrator typu króliczek jest w stanie stymulować jednocześnie trzy najbardziej wrażliwe i podatne na doznania obszary kobiecej pochwy, a mianowicie łechtaczkę, punkt G oraz wejście do pochwy. Z tego powodu, zabawa króliczkiem daje efekty nieporównywalne z tym, co możemy osiągnąć korzystając ze zwyczajnego wibratora, nawet jeżeli jest on wyposażony w dodatkowe elementy, takie jak zagięcia czy wypustki. 

2. Królicze uszy

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że królicze uszy, które stanowią o charakterystycznym kształcie wibratora to jedynie fantazyjny dodatek mający spełniać funkcję estetyczną. Nic bardziej mylnego! Zadaniem króliczych uszu jest delikatne acz ciągłe masowanie obu stron łechtaczki. W ten sposób, przyjemność(a następnie rozkosz) jest o wiele intensywniejsza, niż przy stymulacji tej części pochwy na przykład językiem podczas seksu oralnego. Dodatkowo, w przypadku bardziej zaawansowanych technologicznie produktów można zaprogramować siłę wibracji króliczych uszu albo ustawić tryb stopniowego ich wzmacniania, co w połączeniu z ciągłą stymulacją wnętrza pochwy jest prostą i szeroką drogą do naprawdę epickiego orgazmu!

3. Zaawansowanie technologiczne

Wibratory w kształcie króliczych uszu oferują swoim konstruktorom naprawdę niezwykłe możliwości jeżeli chodzi o dodawanie kolejnych funkcji i trybów. Wszystko z powodu niezwykłej budowy, dzięki której wibrator stymuluje kilka różnych obszarów pochwy jednocześnie. Na rynku są więc dostępne gadżety, które pozwalają na przykład zaprogramować naprzemienne zmiany intensywności wibracji poszczególnych części króliczka, co oznacza, że zabawa z takim wibratorem w niczym nie przypomina jednostajnego, regularnego seksu, lecz raczej uprawianie miłości z arcymistrzem seksu, który nie pozwala kobiecie nawet na 10 sekund nudy.

4. Nie przypominają kształtu penisa

Dla wielu kobiet problemem z wibratorami często jest to, że w wyraźny sposób imitują one wygląd męskiego penisa. Z tego powodu, część kobiet ma pewne opory na przykład przed wyzbyciem się przekonania, że zabawa z erotyczną zabawką to tylko gorszy, a nawet "wstydliwy" substytut seksu z mężczyzną. Wibrator króliczek pozwala spokojnie i bezproblemowo ominąć tego rodzaju obawy. Swoim kształtem w żadnej mierze nie przypomina członka(chyba że ktoś ma naprawdę bujną wyobraźnię), dzięki czemu jest zabawka znakomita zarówno dla początkujących adeptek samodzielnego sprawiania sobie rozkoszy, jak i dla tych kobiet, które mają opory przed korzystaniem z tradycyjnych wibratorów. W porównaniu z nimi króliczek jest o wiele bardziej intymny, nie budzi żadnych skojarzeń i może stanowić świetny sposób nie tylko sprawienie sobie rozkoszy, ale również na stopniowe poznawanie przez kobietę swojej własnej seksualności.

5. Oszczędność

Może zabrzmi to nieco nietypowo, ale istotną zaletą króliczków jest również to, że pozwalają one zaoszczędzić sporo pieniędzy. Bardzo często kobiety, które są spragnione intensywnych erotycznych doznać kupują kilka różnych rodzajów wibratorów: przeznaczonych do stymulacji łechtaczki, punktu G, wejścia pochwy i tak dalej. Jest to nie tylko niepraktyczne, ale również zwyczajnie drogie. Wibrator z króliczymi uszami w łączy w sobie wszystkie cechy wymienionych przed chwilą rodzajów wibratorów: pozwala na kompleksową stymulację pochwy co skutkuje wielowymiarowym orgazmem. Wibratory króliczki są również o wiele bardziej poręczne, niż inne rodzaje erotycznych zabawek, dlatego zabranie króliczka ze sobą do pracy lub w podróż nie stanowi żadnego problemu natury logistycznej.

Podsumowanie

Chociaż w polskich warunkach rozmowy o kobiecej rozkoszy a zwłaszcza o erotycznych zabawkach nadal w pewnej mierze stanowią temat tabu, to jednak na przestrzeni ostatnich lat wiele się zmieniło w tym względzie. Wiemy już doskonale, że wibrator nie jest substytutem mężczyzny a korzystanie z erotycznych zabawek nie stanowi niczego złego, ani w sferze etycznej, ani jeżeli chodzi chodzi o kwestię zdrowia seksualnego. Wręcz przeciwnie: kobiety korzystające z wibratorów lepiej znają swoją seksualność, uczą się swojego ciała dzięki czemu stają się lepszymi kochankami. Wybór wibratorów dostępnych na rynku jest oczywiście niezwykle szeroki, jednak dzięki swoim unikatowym zaletom, to właśnie wibrator typu króliczek stanowi chyba najlepsze z dostępnych rozwiązań w zakresie erotycznych zabawek.

Dodaj komentarz

 (z http://)

1 komentarzy

Klara


2019-11-17 19:10:31

Uwielbiam wibratory króliczki, doprowadzają mnie do orgazmu w jakieś 40 sekund :) Ostatnio trafiłam na link www do bloga, który opowiadał o sex zabawach na MyStory i zainspirowałam się. Stworzyłam osobne, prywatne konto na Snapchacie i udostępniłam wybranym osobom filmiki, jak zabawiam się wspomnianym wyżej króliczkiem. To jedna z bardziej szalonych rzeczy, jakie zrobiłam w łóżku, ale do teraz wspominam to z wypiekami na twarzy!