Wszystko, co musisz wiedzieć o seksie w wodzie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o seksie w wodzie.

Opublikowano: 2020-06-03 12:18:22
Kategorie: Babski świat , Inspiracje , Styl życia

W seksie w wodzie jest coś, co jest z natury wyzwalające, dzięki niemu można poczuć dreszczyk emocji, który może urozmaicić dotychczasowy stosunek. Istnieją jednak zagrożenia, o których należy pamiętać. Obejmuje to ryzyko poślizgnięcia się czy infekcji.

Pod prysznicem

Jeśli masz prysznic wystarczająco duży, aby pomieścić więcej niż jedno nagie ciało, seks pod prysznicem może być zarówno zabawny, jak i intymny. Wodospad prysznica może zachęcić kochanków do zbliżenia.

Plusy

  1. Prysznice dają doskonałą okazję do przetestowania pozycji stojących, których możesz nie być w stanie wykonać podczas seksu na łóżku lub kanapie.
  2. Seks pod prysznicem jest również świetny do gry solo. Wykorzystaj swój samotny czas, odkrywając, co na Ciebie działa. 
  3. Można nawet bezpiecznie eksperymentować z użyciem prysznica do masażu obszarów zewnętrznych, takich jak sutki, wargi sromowe czy łechtaczka.
  4. Pamiętaj tylko, aby nie rozpylać wody w jamie narządów płciowych, ponieważ może to zepsuć naturalny poziom pH twojego organizmu.

Minusy

Seks pod prysznicem często zdarza się na stojąco, więc istnieje ryzyko poślizgnięcia. Zastosowanie antypoślizgowej maty prysznicowej może zapewnić stopom dodatkową ochronę i przyczepność.

Warto wiedzieć!

Początkowo seks na stojąco może być trudny w nawigacji - szczególnie jeśli partnerzy są na różnych wysokościach. Należy zrobić wszystko, aby partner odbierający stanął najbliżej ściany, aby zapewni sobie odpowiednie oparcie. Jeśli prysznic jest wystarczająco mały, można przycisnąć ręce do przeciwległej ściany, aby uzyskać wsparcie.

W wannie

Seks w wannie to nie tylko piana i sól do kąpieli. W rzeczywistości seks w wannie może być świetnym sposobem na fizyczne zbliżenie się do partnera.

Plusy

W przeciwieństwie do seksu pod prysznicem, wanny oferują opcję wygodnego siedzenia lub leżenia przy częściowym lub całkowitym zanurzeniu.

Minusy

Zanurzenie w ciepłej wodzie otwiera drzwi potencjalnym infekcjom. Dodanie do wody bąbelków, soli do kąpieli lub olejków może również zwiększać ryzyko wystąpienia infekcji dróg moczowych. Innymi słowy, należy powstrzymać się od seksu, dopóki partnerzy nie usuną infekcji.

Seks w wannie z hydromasażem

W przypadku, gdy wanna nie jest wystarczająco duża dla Ciebie i Twojego partnera, wanna z hydromasażem może być świetną alternatywą.

Dysze na plecach powodują całkowite odprężenie, prawda? Teraz wyobraź sobie, że włączasz to uczucie do gry wstępnej. Ponadto większość wanien z hydromasażem jest wyposażona w półki i siedziska, które zapewniają mnóstwo wsparcia przy zmianie pozycji.

Seks w basenie

W przeciwieństwie do wanien i jacuzzi - które mają ograniczoną przestrzeń do poruszania się - baseny mogą wydawać się nieograniczone.

Jest tak dużo miejsca, zarówno w pionie, jak i w poziomie, więc nic nas nie ogranicza. Ważne jest również, aby upewnić się, że nie łamiesz żadnych zasad. Unikaj publicznych basenów. Prywatne baseny są zazwyczaj czystsze i bardziej prywatne - a ponadto nie musisz się martwić łamaniem prawa.

Warto wiedzieć!

Jeśli głęboki koniec basenu jest nieco zniechęcający, należy skierować się na płytki koniec i skorzystać ze schodów.Unosząc się na plecach z nogami owiniętymi na ramionach partnera, można doświadczyć niezapomnianych doznań.

Ogólne porady i wskazówki

  1. Zachowaj prywatność. Twoja sypialnia prawdopodobnie ma drzwi z zamkiem, ale większość rodzajów seksu w wodzie nie jest tak intymna - szczególnie na zewnątrz. Należy uważać, aby nie otrzymać mandatu za seks w miejscu publicznym.
  2. Współżycie to nie jedyna opcja. Przetestuj różne rodzaje stymulacji ze swoim partnerem. Może się nawet okazać, że to, co lubisz w wodzie, różni się od tego, co lubisz w łóżku.
  3. Kluczowe znaczenie ma lubrykant na bazie silikonu. Lubrykanty na bazie wody spłukują się pod wodą, a sama woda nie jest świetnym nawilżaczem. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu!
  4. Prezerwatywy nadal działają. Jeśli planujesz zastosować metodę antykoncepcyjną taką jak zewnętrzna prezerwatywa założona na penisa, załóż ją przed wejściem do wody.
  5. Wytrysk w wodzie nie powoduje zajścia w ciążę. Jest bardzo mało prawdopodobne, szczególnie w gorącej wodzie - wysokie temperatury mogą zabić plemniki znajdujące się na zewnątrz ciała.
  6. Podobnie zakażenia przenoszone drogą płciową (STI). Porozmawiaj ze swoim partnerem o tym, kiedy ostatnio byliście badani, a jeśli zdecydujecie się to zrobić , używajcie prezerwatyw aby zapobiec przenoszeniu.
Dodaj komentarz

 (z http://)