Promocja!

Rekomendujemy

LL BeMINE 10ml PURE - bezwonne feromony damskie

LL BeMINE 10ml PURE - bezwonne feromony damskie

Wysyłamy za:

Lovely Lovers

68,90 zł

89,90 zł

-21,00 zł

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

LL BeMINE PURE - feromony bezwonne dla kobiet

Feromony bezzapachowe dla Pań

LL BeMine to skoncentrowane, pozbawione zapachu feromony żeńskie. Feromony należą do naturalnych substancji, które w niewidoczny sposób wpływają na podświadomość. Ich działanie polega na wzbudzaniu silnego zainteresowania u mężczyzn, którzy zaczynają skupiać większą uwagę na kobiecie używającej feromonów damskich.

Perfumy z feromonami dla kobiet

Skoncentrowana forma LL BeMINE zapewnia silne działanie tych feromonów przyciągających mężczyzn. Sztucznie wyprodukowane feromony doskonale wzmacniają skuteczność tych naturalnie wytwarzanych przez organizm, budując wokół kobiety uwodzicielską atmosferę i jednocześnie wzmacniając jej pozycję w zespole.

Kobiece feromony w codziennym życiu i pracy

Wiele z naszych sukcesów jest uzależnionych od współdziałania z innymi. Perfumy feromony damskie wpływają na ludzi wokół Ciebie, wywołując u nich pozytywne nastawienie. W czasie pracy w zespole łatwiej zyskasz pozycję liderki, a współpracownicy i podwładni będą chętniej wykonywać Twoje polecenia.

Napisz opinię

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkt prezentowany na tej stronie (LL BeMINE 10ml PURE - bezwonne feromony damskie) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

Dlaczego warto kupić LL BeMINE 10ml PURE - bezwonne feromony damskie w naszym sexshopie?

Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!
{*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}