PHOBIUM Pheromo 100 ml - damskie feromony

Wysyłamy za:

79,90 zł

115,90 zł

-36,00 zł

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Perfumy z feromonami dla kobiet

Feromony dla kobiet

Co wyróżnia feromony żeńskie PHOBIUM Pheromo?

Cechą tych perfum przyciągających mężczyzn jest wysoka skuteczność, która wynika ze starannie opracowanego połączenia zapachów. Dzięki tej kompozycji mężczyźni poczują większą ochotę do przebywania w Twoim otoczeniu.

Feromony dla kobiet

Te substancje wytwarzane w naturalnie przez organizm kobiety przyciągają płeć przeciwną, wzbudzając jej zainteresowanie. Dzięki perfumom feromony damskie zwiększysz ten efekt, przyciągając uwagę także tych mężczyzn, którzy do tej pory Cię nie dostrzegali.

Większa pewność siebie

Kobiece feromony sprawią, że zobaczysz siebie w nowym świetle. Po ich zastosowaniu zauważysz zmianę w reakcjach otoczenia. Nie tylko zdobędziesz zainteresowanie płci przeciwnej, ale zaczniesz budzić większy szacunek i a inne kobiety zaczną Cię podziwiać. Dzięki feromonom damskim odkryjesz siłę swojej kobiecości, sprawisz, że mężczyźni zobaczą w tobie liderkę i będą wykonywać wydawane przez Ciebie polecenia.

Napisz opinię

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkt prezentowany na tej stronie (PHOBIUM Pheromo 100 ml - damskie feromony) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

Dlaczego warto kupić PHOBIUM Pheromo 100 ml - damskie feromony w naszym sexshopie?

Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!
{*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}