LL BeMine 100ml - Wyrafinowane uwodzicielskie Perfumy z Feromonami dla kobiet

Wysyłamy za:

Lovely Lovers

143,90 zł

219,90 zł

-76,00 zł

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

LOVELY LOVERS BeMINE 100ml - kobiece perfumy z feromonami zapachowymi

Feromony dla kobiet

Perfumy przyciągające mężczyzn BeMine wyróżnia kobiecy bukiet zapachowy stworzony we Francji. W wyniku intensywnych badań nad różnymi substancjami, znaleziono zapachy, które najbardziej działały na mężczyzn. W ten sposób powstała kompozycja pozwalająca na stworzenie wyjątkowo uwodzicielskiej, kobiecej aury.

Feromony dla kobiet – daj się zauważyć

Dzięki BeMine nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Te wyjątkowe perfumy ułatwią nawiązanie pierwszego kontaktu, a także podtrzymanie relacji. Zdobycie zainteresowania płci przeciwnej przestanie być wyzwaniem i zacznie przychodzić naturalnie.

Jak działają kobiece feromony?

Feromony żeńskie podkreślają kobiecość i budzą męskie pożądanie. Dzięki tym substancjom chemicznym zaczniesz działać jak kobieta typu alfa, która zdecydowanie dąży do osiągnięcia celów. Feromony damskie wpływają przez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn i kobiet wokół Ciebie. Perfumy feromony damskie to sposób na zbudowanie wizerunku liderki i zdobycie szacunku.

Napisz opinię

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkt prezentowany na tej stronie (LL BeMine 100ml - Wyrafinowane uwodzicielskie Perfumy z Feromonami dla kobiet) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

Dlaczego warto kupić LL BeMine 100ml - Wyrafinowane uwodzicielskie Perfumy z Feromonami dla kobiet w naszym sexshopie?

Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!
{*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}