Kategorie
Rekomendujemy

Feromony Love&Desire - nikt Ci się nie oprze!

Wyjątkowa kolekcja feromonów Love&Desire została stworzona z myślą o tych, którzy pragną nawiązywać nowe znajomości. Odpowiednio dobrane składniki, które podświadomie działają na zmysły innych ludzi, pozwolą Wam nabrać pewności siebie. Co więcej, działają one nie tylko na płeć przeciwną, w związku z czym pomogą również w życiu zawodowym. Docierają bezpośrednio do mózgu, wywołując pozytywne uczucia. Dzięki feromonom Love and Desire śmiało możecie podbijać świat i serca!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Love Desire - feromony, które zmienią Twoje życie!

Na czym polega wyjątkowość Love and Desire? Większość dostępnych feromonów bazuje jedynie na dwóch składnikach - androsteronolu oraz androstenonie w przypadku feromonów męskich oraz estratetraenolu i kopulinach w przypadku produktów dla kobiet. Kolekcja Love&Desire została wzbogacona o jeszcze dwa silnie działające feromony, dzięki którym przyciągamy uwagę innych i jesteśmy odbierani jako osoby silne i niezależne. Taka mieszanka sprawia, że produkt ten wpływa na większe zainteresowanie płci przeciwnej. Dzięki wyjątkowym składnikom wzmocnicie również swój autorytet wśród innych, a Wasz wewnętrzny magnetyzm i siła będą przyciągać ludzi. Feromony mogą skutecznie wpłynąć na poprawę Waszych stosunków ze współpracownikami. Nawiązywanie znajomości przyjdzie Wam z łatwością, a w pracy zyskacie szacunek i zaufanie.

Kolekcja feromonów Love&Desire została wzbogacona o wersję Premium Edition. Zawierają one dwa razy większe stężenie feromonów i starczają nawet na pół roku. To oczywiście wpływa na dwukrotnie większe zainteresowanie Waszą osobą. Jeśli Wasza wymarzona połówka wciąż się Wam opiera, warto sięgnąć po coś "mocniejszego". Teraz już nikt CI się nie oprze!

Niezwykłe połączenie perfum i feromonów

Perfumy Love&Desire to połączenie niewyczuwalnych feromonów i doskonale skomponowanej nuty zapachowej. W przypadku feromonów męskich jest to niezwykle energetyzujący i męski zapach, w którym wykorzystano m. in.:

 • nuty zapachowe grejpfruta,
 • cyprysu,
 • szałwii
 • i wetiwera.

Taka mikstura przyciąga kobiety jak magnes i sprawia, że mężczyźni postrzegani są jako bardziej dominujący i uwodzicielscy. Zapach dla kobiet oparty jest na bazie owoców i kwiatów. Wyczuwalne są tu:

 • nuty wanilii,
 • frezji,
 • pomarańczy
 • czy czarnej porzeczki.

Ten zapach odczuwany jest jako zmysłowy, gorący i silnie działający na płeć przeciwną. Kobiety używające tego produktu postrzegane są jako

 • niezależne,
 • prowokacyjne
 • i zadziorne.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu feromonów oraz perfum nie musicie używać już żadnych innych zapachów.

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!