Feromony dla kobiet Love & Desire 50 ml

Wysyłamy za:

Sexual Health Series

81,90 zł

100,90 zł

-19,00 zł

Logo feromonów Love & desire dla Pań

Feromony dla kobiet 50ml Love&Desire™ to seria niezwykłych feromonów damskich, cenionej marki Sexual Health Series, producenta m.in. perfum z feromonami przeznaczonych dla kobiet.

Więcej szczegółów

Dlaczego warto kupować w SECRETIVE.PL
Warto kupować w SECRETIVE.PL
Dyskretna paczka
Nikt się nie domyśli!
180 dni na zwrot zakupów
Darmowa dostawa
Przy zakupach powyżej 399 zł

Informacje o feromonach Love & Desire dla kobiet

Więcej o feromonach Love & Desire dla kobiet

Feromony dla kobiet Love & Desire - 50 ml

Logo feromonów Love & Desire

Perfumy damskie Love & Desire to produkt, dzięki któremu zyskasz dużo większe niż do tej pory uznanie w oczach każdego atrakcyjnego mężczyzny. Nie od dziś wiadomo, że tym, co najbardziej pociąga niemal wszystkich mężczyzn w kobietach, jest zapach. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór feromonów. O ich skuteczności niech świadczy fakt, że feromony Love&Desire damskie zostały wielokrotnie nagradzane, między innymi Laurem Konsumenta roku 2014, a także nominacją do niezwykle prestiżowej nagrody EROtrendy również w roku 2014.

Nagroda EROTrendy dla feromonów Love & Desire

Aby uzyskać najlepszy efekt działania feromonów damskich Love & Desire, stosuj je codziennie podczas porannej toalety. W ten sposób już od wczesnych godzin porannych wszyscy napotkani mężczyźni będą uważać cię za niezwykle interesującą kobietę. Love & Desire to nie tylko feromony. To także ciekawe nutki zapachowe, dzięki którym dużo łatwiej będzie przyjdzie ci wynegocjowanie podwyżki czy lepszej ceny dla swoich produktów. Przekonaj się sama, jak wiele korzyści może przynieść ci stosowanie feromonów Love & Desire damskich w codziennej pielęgnacji!

Buteleczka 50 ml feromonów damskich Love & Desire

Pełny opis feromonów Love & Desire dla kobiet

Przejdź do strony: Feromony dla kobiet Love & Desire 100 ml

Napisz opinię

Sposób dostawyPłatność za zamówienieCzas dostawyKoszt brutto
InPost PaczkomatyInPost PaczkomatyZ góry24 godziny9,99 zł
Kurier DPDKurier DPDZ góry24 godziny15,99 zł
Kurier DPDKurier DPDPrzy odbiorze24 godziny19,99 zł

Artykuły i tematy publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mogą zastąpić rady specjalisty i fachowego badania.
Jeżeli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny - skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Produkt prezentowany na tej stronie (Feromony dla kobiet Love & Desire 50 ml) nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu i/lub załączonej ulotce.

Możesz zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz ich stosować na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości.

Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów jakie są opisane przy produkcie. Opisane działania są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Wybierz sklep erotyczny Secretive.pl

Dlaczego warto kupić Feromony dla kobiet Love & Desire 50 ml w naszym sexshopie?

Gwarantujemy możliwość darmowego zwrotu przez 180 dni od daty zakupu oraz darmową wysyłkę Pocztą, szyfrowane połączenie (bezpieczne zakupy), a także 100% dyskrecji!

3 innych produktów w tej samej kategorii

6 powodów, dla których warto kupować w naszym sklepie erotycznym

Rabaty dla stałych klientów

Dyskretna
paczka

180 dni
na zwrot

24-godzinna
dostawa

Darmowy
zwrot i wymiana

Bezpieczna
transakcja

Produkt poprawnie dodany do porównania!
{*pojawiania się okienka / elementu po zeskrolowaniu przycisku kup teraz do niewidoczności *}